Výchova dětí k vraždění

Výchova dětí k vraždění
Autor fotografie: VICENEWS|Popisek: Grooming Children for Jihad
06 / 11 / 2014, 15:15

6.11.2014 / Islámský stát používá všech prostředků včetně médií, aby vychoval z dětí budoucí vrahy, kteří se před ničím nezastaví. VIDEO

Reportér CNN natočil skrytou kamerou speciální projekce pro děti, kterým jsou pouštěny záznamy poprav odpůrců Islámského státu. Na tajně pořízeném záznamu jsou děti nuceny sledovat jak je dvě stě padesát syrských vojáků jen ve spodním prádle hnáno na popravu.

„Promítáním emotivních obrazů poprav dětem se v nich snaží vzbudit dojem, že je to normální. Doufají, že v budoucnu se budou chovat obdobně, ne pouze že budou zticha, že budou akceptovat podobné hrůzy, ale aktivně se na nich podílet,“ říká k tomu psycholog Mohammed al-Sayed. „Když dítě vyrůstá a je vystaveno podobným vjemům v čase kdy si utváří představy o světě jsou tak pěstovány určité konkrétní postoje v budoucnu.“

K indoktrinaci dětí ideami Islámského státu využívají Islamisté každou příležitost. Slavnost ukončení přípravy policistů Islámského státu, které se děti aktivně účastní, meetingy ve školách. Všude tam se skandují hesla: Přijdeme vás vyvraždit! Bůh je náš vůdce, Amerika je mrtvá!

Na Blízkém východě se bohužel nejedná o nový jev jak dosvědčují následující videa.

Možná nejdrsnější praktiky jsou používány  v Africe:

 

Psali jsme také:

Radikálové z Islámského státu organizují veřejné trhy s otrokyněmi

Další zbraň islamistů -„celebrity“ propagující džihád

Existence žen je protiislámská!

Varování před šířením ideologie džihádu v ČR

Islámští vrazi sami natočili ukamenování ženy

Znásilněné dívce z Afghánistánu hrozí smrt kvůli cti

Podpora džihádistů nejen v Německu, ale i mezi americkými teenagery

Skrytá kamera: život v syrském městě Raqqa ovládaném islámským státem

Islámská hrozba mění svět

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace