Výchova dětí k vraždění II

Výchova dětí k vraždění II
Autor fotografie: Youtube|Popisek: Výchova dětí k vraždění II
01 / 12 / 2014, 11:30

1.12.2014 / Islámský stát používá všech prostředků včetně médií, aby vychoval z dětí budoucí vrahy, kteří se před ničím nezastaví.

Otřesná svědectví jsme publikovali 6. 11. 2014 v článku Výchova dětí k vraždění 

Další děsivé video zachycující výuku i nejmenších dětí k boji za Islámský stát a jejich vojenský trénink v používání zbraní umístili propagandisté Islámského státu na internet.

Na videu je zachycen i rozhovor s přibližně sedmiletým chlapcem Abdullahem původem z Kazachstánu, který je nyní vyučován v tréninkovém táboře Islámského státu. Na otázku kým bude v budoucnu odpovídá: „Já budu jedním z těch, kteří vás vyvraždí. Budu mudžahidem.“ Další dítě říká: „učíme se bojovat abychom potěšili Allaha. Chystáme se vás zabít, vyvraždíme vás.“  

Výchova dětí k vraždění

Výchova dětí k vraždění
06 / 11 / 2014
 

6.11.2014 / Islámský stát používá všech prostředků včetně médií, aby vychoval z dětí budoucí vrahy, kteří se před ničím nezastaví. VIDEO

Reportér CNN natočil skrytou kamerou speciální projekce pro děti, kterým jsou pouštěny záznamy poprav odpůrců Islámského státu. Na tajně pořízeném záznamu jsou děti nuceny sledovat jak je dvě stě padesát syrských vojáků jen ve spodním prádle hnáno na popravu.

„Promítáním emotivních obrazů poprav dětem se v nich snaží vzbudit dojem, že je to normální. Doufají, že v budoucnu se budou chovat obdobně, ne pouze že budou zticha, že budou akceptovat podobné hrůzy, ale aktivně se na nich podílet,“ říká k tomu psycholog Mohammed al-Sayed. „Když dítě vyrůstá a je vystaveno podobným vjemům v čase kdy si utváří představy o světě jsou tak pěstovány určité konkrétní postoje v budoucnu.“

K indoktrinaci dětí ideami Islámského státu využívají Islamisté každou příležitost. Slavnost ukončení přípravy policistů Islámského státu, které se děti aktivně účastní, meetingy ve školách. Všude tam se skandují hesla: Přijdeme vás vyvraždit! Bůh je náš vůdce, Amerika je mrtvá!

Na Blízkém východě se bohužel nejedná o nový jev jak dosvědčují následující videa.

Možná nejdrsnější praktiky jsou používány  v Africe:

 

Psali jsme také:

Výchova dětí k vraždění

Další zbraň islamistů -„celebrity“ propagující džihád

Varování před šířením ideologie džihádu v ČR

Skrytá kamera: život v syrském městě Raqqa ovládaném islámským státem

Islámská hrozba mění svět

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace