Vysoký ruský diplomat byl nalezen mrtev v Aténách

Vysoký ruský diplomat byl nalezen mrtev v Aténách
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: ambasáda
10 / 01 / 2017, 07:15

Další úmrtí vysokého diplomata hlásí řecké Atény. Andrej Malanin, šéf konzulární sekce, byl v pondělí nalezen mrtev ve svém bytě.

Podle řecké policie jej našel bez známek života na podlaze vedle postele jiný zaměstnanec ambasády.

Policie také uvedla, že nenašla na Malaninově těle stopy po násilí či zranění a pravděpodobně se jedná o přirozené úmrtí. Přesto ale případ úmrtí diplomata bude vzhledem k Malaninově diplomatickému postavení podstoupen také policistům, kteří vyšetřují vraždy.

Za poslední měsíc jde již o čtvrté úmrtí diplomata. To následovalo po násilných smrtích Andreje Karlova, Petra Polshikova a Kyriakose Amiridise, který byl úkladně zavražděn v Brazílii policistou, který měl milostný poměr s jeho ženou.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

psali jsme:

V Riu de Janeiru se našlo mrtvé tělo v autě. Jde o zmizelého řeckého velvyslance?

Další smrt ruského diplomata: V Moskvě byl zastřelen vysoký představitel ministerstva zahraničí

Atentát na ruského velvyslance v Turecku. Útočník křičel "Alláhu Akbar!"

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.