Vzestup a pád krásné Cristine: Hvězdu youtube zastřelil po koncertě její zhrzený fanoušek

Vzestup a pád krásné Cristine: Hvězdu youtube zastřelil po koncertě její zhrzený fanoušek
Popisek: Christina Grimmie
20 / 02 / 2018, 18:30

Christina Grimmie (22) zastřelil 11. června 2016 její podivínský fanoušek po koncertě v Orlandu, když dávala autogramy. Po střelbě se na útočníka vrhl její bratr. Při rvačce spáchal útočník sebevraždu, ale není vyloučeno, že by zastřelen.

Motiv zůstává nejasný. Zřejmě šlo o nešťastnou lásku. Vrahem byl mladý youtuber Kevin Loibl (27), který se v minulosti pokoušel několikrát a marně Christinu kontaktovat.

Její bratr byl podle policie hrdinou, kterému se podařilo zabránit většímu krveprolití. Vrah chtěl podle všeho zabít zpěvačku anonymně z davu a pak se vrátit domů.

Christina Grimmie

Pozvánka na koncert, po kterém byla Christina zavražděna

 

Nad Orlandem se vznáší stín. 12. června 2016 tu došlo v klubu Pulse k masakru, když islámský útočník Omar, americký občan afghánského původu, zastřelil 50 lidí.

psali jsme: Sexbomba Jayne: Milovnici divokých večírků utrhl přívěs hlavu, když vjel její řidič pod přívěs traktoru

Postřelenou Chtristinu okamžitě odvezli do místní nemocnice, kde 11. června 2016 zemřela.

Po její smrti se na sociálních sítích rozšířila zpráva, že ji zavraždil její bývalý přítel. Tato zpráva se ukázala jako „fake“, tedy nepravdivá.

psali jsme: Krásná modelka, sexuální idol Brazílie, záhadně zemřela při liposukci na operačním stole. Ledviny jí vypověděly službu

Zpěvačka se narodila se na jihu New Jersey, v Marltonu, kde i vyrůstala. Její předci byli italského a rumunského původu. V sedmnácti letech vydala své první album s názvem Find me.

Christina Grimmie se proslavila na youtube tím, že velmi pěkně zpívala písničky jiných zpěváků. Měla miliony fanoušků.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace