Vzkaz islámského státu Západu: přejděte k islámu nebo vás všechny povraždíme!

Vzkaz islámského státu Západu: přejděte k islámu nebo vás všechny povraždíme!
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Ilustrační foto
25 / 12 / 2014, 10:15

23.12.2014 / Německý novinář Jürgen Todenhöfer byl deset dní mezi bojovníky IS. Podává svědectví, ze kterého mrazí. IS je mnohem silnější a nebezpečnější než si uvědomujeme. Jeho cílem je dobytí celého světa a vyvraždění bezvěrců.
Zdroj: CNN, iDnes.cz, REUTERS, The Independent, USA Today

Todenhöfer je známý německý publicista, který se jako první západní novinář na světě dostal do samotného centra islámského státu, do Mosulu. Po návratu do SRN v těchto dnech, poskytl rozhovor německým médiím. Z jeho slov o deseti dnech strávených mezi bojovníky IS skutečně mrazí a měli bychom brát vážně jeho tvrzení o plánech a cílech této extrémistické skupiny.

Rozhovor s ním si přečtěte na webových stránkách Der TZ (německy). Video s rozhovorem s Jürgenem Todenhöferem:


Především - islámský stát je výborně organizovaný (o tom, že nemá problémy s financováním, jsme psali v článku Islámský stát – nejbohatší teroristická skupina na světě. Likvidace západní civilizace? Todenhöfer uvádí, že 

„IS je mnohem silnější, než si myslíme,.....islamisté nyní ovládají území větší než Británie a oplývají takovým zápalem a nadšením do boje, jaký jsem za celý svůj život nikde jinde neviděl.....Každý den přicházejí noví a noví bojovníci z celého světa. Je to nepochopitelné,“

Bojovníci IS v Mosulu přespávají v rozbombardovaných domech, kterých jsou v oblasti tisíce. Pokud by je chtěli útočící spojenci zlikvidovat, museli by zlikvidovat současně celé město, kde jsou ale i civilisté.

"Islámisté nejsou hloupí lidé. Například jeden z nich, se kterým jsem se setkal, právě dokončil práva, a měl skvělé nabídky práce, ale on je odmítl a odešel bojovat ... Potkali jsme bojovníky z Evropy a Spojených států. Jedním z nich byl muž z New Jersey. Dokážete si představit, že tento muž odešel z USA bojovat za islámský stát?....

Podle Todenhöfera nemohou být poraženi nálety, jak se domnívá koalice Západu a arabských států.

„S každou bombou, která dopadne na civilisty, jen roste odhodlání teroristů,...Všechna náboženství, která uznávají demokracii, musejí být zničena. Chtějí „ovládnout svět“ a kdo nepřijme interpretaci Koránu podle islámistů, ten zemře. Jediní lidé, které chtějí ušetřit, jsou „lidé z knihy“ (Koránu), tedy židé a křesťané."

Schyluje se k největší náboženské čistce v historii lidstva?

Zcela určitě nečeká západní civilizaci klid, a možná budeme muset bojovat o svou vlastní existenci a přežití. Islamisté jsou totiž připraveni v boji proti všemu nemuslimskému a nečistému nasadit i vlastní život. Je jim naprosto lhostejné, zda zabijí "150 milionů, 200 milionů nebo 500 milionů bezvěrců", jak sami uvádí.

O stále vzrůstající nenávisti, brutalitě a vraždění islámistů na našich stránkách píšeme pravidelně. O tom, že celé extrémistické hnutí IS je bezprostředním nebezpečím pro každého z nás, vědí samozřejmě i tajné služby a vlády demokratických zemí po celém světě (Máme extremismus pod kontrolou? nebo článek Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!).

Podívejte se na video New York Times, o vývoji islámského státu:

 

Psali jsme také:

Vykřikl „Allahu Akbar!” a autem najel do chodců - pomatenec řádil ve Francii

"Pomáhejme v Sýrii, nevozme džihád sem"

Evropa znásilněná islámem

Islamisté zaútočili v australském Sydney

Megalomanie Evropské unie může vést k sebezničení 

Dopustí Evropa sebezničení ve jménu politické korektnosti?

Čeští muslimové chtějí výuku islámu ve školách.

Islámská kolonizace světa?

Existence žen je protiislámská!

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

 

 

 

Tagy článku