Xerox Baltoro HF jako první tiskový stroj využívá automatickou inteligenci a zajišťuje HD kvalitu obrazu

Xerox Baltoro HF jako první tiskový stroj využívá automatickou inteligenci a zajišťuje HD kvalitu obrazu
09 / 07 / 2019, 08:30

Společnost Xerox uvádí na trh Xerox Baltoro TM HF Inkjet Press. Jde o první tiskový stroj své třídy, který využívá automatizovanou inteligenci a zajišťuje skutečnou HD (High-Definition) kvalitu obrazu. Umožňuje produktivně a ve vynikající kvalitě tisknout velkoobjemové a transakční tisky, vysoce kvalitní direct maily a katalogy. Tuto platformu nabízí Baltoro HF jako první tiskový stroj od Xeroxu.

U Baltoro HF jsme využili to nejlepší z našich technologií iGen® a High Fusion. Výsledkem je průlomová platforma, která se rozšiřuje do komerčního tiskového prostředí a podporuje vysoce kvalitní produkci s ekonomikou podobnou ofsetovému tisku, “ uvedla Tracey Koziol, seniorní viceprezidentka společnosti Global Offerings Xerox. „Samotné navrhování a výroba Baltoro HF nám dává schopnost platformu neustále vyvíjet co nejrychlejším tempem.“

Produktivita na maximum

Ve svém jádru je Baltoro HF jediný stroj, který používá automatickou inteligenci k optimalizaci a udržování kvality barev a obrazu, a také k vlastní korekci v reálném čase. Automatizovaná inteligence tisku spolu s inkoustem High Fusion a inkoustovými hlavami řady Xerox High Fusion W-Series přináší skutečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením 1 200 x 1 200 dpi, aniž by bylo nutné před tiskem povrchově upravovat média. Odstraněním potřeby povrchové úpravy se snižují provozní náklady, spotřeba energie a celkové náklady na pořízení stroje.

Nový archový inkoustový tiskový stroj Xerox Baltoro HF nabízí HD kvalitu tisku na natíraná média bez nutnosti předchozí povrchové úpravy. Nový typ inkoustu HF se již osvědčil v tisku z role a nyní nově rozšiřuje možnosti v archovém tisku,“ řekl Petr Jetel, produktový manažer Xerox ČR

Rychlost Baltoro HF spolu s nejširší tiskovou oblastí ve své třídě umožňuje zvýšit produktivitu klientů o více než 115 procent. Produkční tiskové workflowXerox FreeFlow® Core automatizuje časově náročnou předtiskovou práci, zatímco serverXerox FreeFlow umožňuje klientům přidávat nové úlohy i v průběhu tisku.

Dostupnost

Xerox Baltoro TM HF Inkjet Press je již k dispozici po celém světě.  

 

O společnosti Xerox

V éře inteligentní práce pouze nepřemýšlíme o budoucnosti. My ji vytváříme. Společnost Xerox je technologickým lídrem, který se zaměřuje na spojení digitálního a fyzického. Využíváme automatizaci a personalizaci moderní generace, abychom definovali novou produktivitu, zvládli technologický růst a dělali svět bezpečnější. Naše inovativní technologie a inteligentní řešení Xerox® pomáhají lidem lépe komunikovat a pracovat každý den. Zjistěte více na www.xerox.com a sledujte nás na Twitteru na @Xerox.    

 

 

 

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace