Xerox Iridesse získal ocenění Evropské asociace pro digitální disk za inovace v oblasti digitálních tiskových technologií

Xerox Iridesse získal ocenění Evropské asociace pro digitální disk za inovace v oblasti digitálních tiskových technologií
30 / 05 / 2019, 08:30

Produkční stroj Xerox IridesseTM získal nejvyšší ocenění Evropské asociace pro digitální tisk (European Digital Press Association - EDP) za inovace v oblasti digitální produkce, konkrétně v kategorii produkčních archových tiskových strojů.

Xerox Iridesse je jediným digitálním tiskovým strojem, který je schopen s vysokou přesností tisknout až šest barev v jediném průchodu se schopností vylepšovat výstup dekorativními metalickými, průhlednými a bílými inkousty. Digitálním tiskárnám tak poskytuje více možností v oblasti samotného designu a umožní tisk atraktivních tiskových aplikací i v malých nákladech.

Produkční stroj Iridesse byl EDP vybrán a ve středu 15. května 2019 v rámci největší evropské výstavy zaměřené na specializovaný tisk, FESPA Global Print Expo v Mnichově, oceněn za úspěch ve třech odvětvích – náklady, efektivita a kvalita.

Pro nás, jako kreativní brand agenturu, jsou největší předností naše myšlenky,“ říká Ben Glazier z kreativní agentury Glazier Design. „Xerox Iridesse nám nabízí škálu možností, jak přenést nové a čerstvé myšlenky k módním společnostem, obchodníkům a dalším podnikatelům. Nabízí fantasticky rychlý čas obratu, který nám umožňuje vykonávat rychlou a efektivní práci, našim klientům tak šetříme čas a peníze.“

Jedním z prvních klientů, kteří Iridesse otestovali, byla londýnská společnost IPW1. Po úspěšném testování následovala instalace tiskáren Iridesse po celé Evropě, včetně předních britských komerčních poskytovatelů tisku Hickling & Squires a Hobs Repro, italské Furlan Grafica, španělských Adaequo a ByPrint Madrid, švýcarských ILG Druck a Printsalon v Beneluxu.

Iridesse je inovací od Xeroxu na plný plyn,“ říká Tracey Koziol, seniorní viceprezidentka Global Offerings společnosti Xerox. „Tento produkční stroj dává designérům a digitálním poskytovatelům tisku schopnosti rozlišovat jednotlivé nabídky a rozšiřovat byznys za pomoci více funkcí, lepší kvality a větší flexibility při nižších nákladech.“

 

O společnosti Xerox

V éře inteligentní práce pouze nepřemýšlíme o budoucnosti. My ji vytváříme. Společnost Xerox je technologickým lídrem, který se zaměřuje na spojení digitálního a fyzického. Využíváme automatizaci a personalizaci moderní generace, abychom definovali novou produktivitu, zvládli technologický růst a dělali svět bezpečnější. Naše inovativní technologie a inteligentní řešení Xerox® pomáhají lidem lépe komunikovat a pracovat každý den. Zjistěte více na www.xerox.com a sledujte nás na Twitteru na @Xerox.    

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace