Xerox představuje sadu kompaktních tiskáren s Wi-Fi připojením a možností mobilního tisku

Xerox představuje sadu kompaktních tiskáren s Wi-Fi připojením a možností mobilního tisku
06 / 08 / 2019, 08:30

Společnost Xerox uvádí na trh novou řadu tří cenově dostupných tiskáren. Jsou navrženy pro menší kanceláře, a přitom bez ztráty kvality tisku, zabezpečení nebo uživatelského dojmu. Dbají na rozpočet, spolehlivost a vyšší tiskovou kapacitu. Xerox B210 a multifunkční tiskárny B205 a B215 nabízejí vysokorychlostní bezdrátové připojení

Konečně i do nižších sérií tiskáren přichází moderní možnosti tisku nejen v lokální domácí/firemní síti přes Apple AirPrint a Moprii pro Android, ale též po internetu přes Google Cloud Print – sdílejte svou tiskárnu komukoli s Google účtem. A to vše v lehké kompaktní konstrukci, která nezabírá místo na stole,“ říká k uvedení Xerox série B200 produktový manažer Ondřej Vltavský.

Nové tiskárny Xerox jsou vybaveny připojením Wi-Fi Direct, které umožňuje bezdrátový tisk bez routeru. Funkci mobilního tisku podporují technologie Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria a Android. Zařízení dosahují rychlosti tisku až 31 stránek za minutu s kvalitou obrazu s vysokým rozlišením 1200 x 1200 dpi.

S využitím podnětů ze série Xerox VersaLink® a AltaLink® je multifunkční tiskárna B215 vybavena 3,5 palcovou dotykovou obrazovkou, která nabízí ovládání podobné smartphonům.

Malé podniky a osoby pracující z domova mají stejné požadavky ohledně snadného využití, funkčnosti, kapacity a produktivity jako větší kanceláře. Nová řada lehkých kompaktních tiskáren nabízí tyto funkce za odpovídající cenu,“ říká Terry Antinora, viceprezident a generální ředitel společnosti Workplace Solutions, Xerox.

Nová tisková zařízení budou k dispozici od 6. srpna 2019.

 

O společnosti Xerox

V éře inteligentní práce pouze nepřemýšlíme o budoucnosti. My ji vytváříme. Společnost Xerox je technologickým lídrem, který se zaměřuje na spojení digitálního a fyzického. Využíváme automatizaci a personalizaci moderní generace, abychom definovali novou produktivitu, zvládli technologický růst a dělali svět bezpečnější. Naše inovativní technologie a inteligentní řešení Xerox® pomáhají lidem lépe komunikovat a pracovat každý den. Zjistěte více na www.xerox.com a sledujte nás na Twitteru na @Xerox.    

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.