Yale Smart Living představuje budoucnost zabezpečení domácnosti na IFA 2017

Yale Smart Living představuje budoucnost zabezpečení domácnosti na IFA 2017
Autor: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: IFA 2017
01 / 09 / 2017, 18:00

Systém navzájem propojených inteligentních alarmů a IP kamer, řízených pomocí aplikace Yale Home dnes představila na veletrhu IFA 2017 společnost Yale. Inteligentní bezpečnostní systém Yale Smart Living, který je snadné propojit s  dalšími systémy pro chytrou domácnost, odpovídá rostoucímu zájmu o technologie inteligentní domácnosti. Návštěvníci jej naleznou na stánku 110 v části Smart Home, hala 6.2.

Yale Smart Living bez problémů funguje i s kompletními automatickými systémy pro domácnosti vedoucích technologických společností, takže inteligentní zabezpečení je možné kombinovat s inteligentní energií, osvětlením, zábavou a úklidem v plně propojené domácnosti.

Antonín Terš, produktový manažer Yale, o systému říká:

“Inteligentní domácnost není budoucnost, ale současnost. Spotřebitelé v  Evropě již dnes oceňují životní styl a pohodlí, které jim přináší. A jádrem inteligentní domácnosti je inteligentní zabezpečení. Průzkum Yale ukázal, když lidé automatizují své domovy, je inteligentní zabezpečení na první až druhé příčce.

Inteligentní zabezpečení domácnosti je důležité pro všechny, včetně mladých párů, rodin i seniorů. Je jedno, jestli žijí v domech nebo bytech, ve vlastním nebo v  podnájmu. Platí zde obecná touha chránit svou rodinu i majetek tak, jak to odpovídá modernímu svižnému životnímu stylu: bezpečně a pohodlně.

Rostoucí poptávka navíc otevírá nové příležitosti pro všechny, dávají přednost práci s  prověřenými značkami, jako je Yale, ať jde o maloobchodníky, velkoobchodníky, nebo pracovníky v montáži.”

Yale představuje svou nejnovější řadu inteligentních domácích alarmů a IP kamer na IFA 2017.

Důraz přitom klade na zabezpečení hlavního vstupního bodu do domácnosti. Předvádí řadu modelů, které odpovídají nejrůznějším standardům a formátům dveří, které se využívají v různých evropských zemích.

S historií od roku 1843 patří Yale k nejoblíbenějším zámkům na světě. Jako součást skupiny ASSA ABLOY je světovým lídrem v řešeních otevírání dveří. Yale Smart Living disponuje dostatečnými zdroji výzkumu a vývoje a inovativními technologiemi, aby vedl na cestě k inteligentnímu zabezpečení domácnosti.

Pro více informací, prosím navštivte www.yalelock.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace