Yale uvádí bezpečnostní kameru se sirénou a reflektorem

Yale uvádí bezpečnostní kameru se sirénou a reflektorem
11 / 06 / 2019, 19:00

Voděodolná kamera Yale All-in-One Camera může být umístěna v interiéru i exteriéru. Funguje jako samostatné bezpečnostní zařízení, můžete ji ale propojit například s Alexou.

Yale, značka koncernu ASSA ABLOY, představuje novou bezpečnostní kameru Yale All-in-One Camera, opatřenou LED reflektorem se svítivostí 110 lumenů a 110dB sirénou. Nová kamera může fungovat jako samostatné bezpečnostní zařízení, které spustí poplach při detekci pohybu v určené oblasti. Prostřednictvím mobilní aplikace pro smartphony a tablety s Androidem a iOS lze kdykoli zobrazit záběr z kamery připojené k internetu přes Wi-Fi, upravovat její nastavení nebo spravovat plán zabezpečení a oznámení kamery. Záznam s Full HD rozlišením se ukládá na microSD kartu vloženou do kamery.

kamera

Kamera vybavená mikrofonem a reproduktorem má k dispozici obousměrný přenos zvuku. Systém nočního vidění s dosahem až 10 metrů a možnost vnitřního i venkovního umístění kamery zajistí kontrolu nad nemovitostí i jejím okolím. Na dálku lze ovládat také sirénu a LED reflektor. Yale All-in-One Camera je připravena na integraci s dalšími chytrými zařízeními značky Yale, jako jsou chytré alarmy a CCTV systém. Podpora hlasových asistenčních služeb Amazon Alexa a Google Assistant (tato funkce bude doplněna s aktualizací firmwaru kamery) zajistí propojení s dalšími systémy inteligentní domácnosti.

Dostupnost a ceny

Kameru Yale All-in-One Camera lze zakoupit od 15. 7. 2019 u autorizovaných distributorů produktů ASSA ABLOY za cenu od 3 299 Kč včetně DPH.

 

O společnosti ASSA ABLOY

ASSA ABLOY je přední světový výrobce a dodavatel dveřních systémů. Klademe důraz na bezpečí našich zákazníků a snadné ovládání výrobků. Ve společnosti ASSA ABLOY pracuje více než 48 500 zaměstnanců a roční obrat dosahuje 8,2 miliardy eur.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.