Yannick Jadot: Macron podcenil Putinovy válečné choutky

Yannick Jadot: Macron podcenil Putinovy válečné choutky
Autor: Wikimedia Commons, volné dílo|Popisek: Vladimir Putin
23 / 02 / 2022, 12:30

"Emmanuel Macron podcenil Putinovy válečné choutky," řekl francouzský prezidentský kandidát Yannick Jadot během shromáždění, které svolal toto úterý odpoledne před ruskou ambasádou v Paříži na podporu Ukrajiny.

Tohoto shromáždění se zúčastnilo asi padesát lidí, včetně europoslance za Public Square Raphaëla Glucksmanna, šéfa EELV Juliena Bayoua, Matthieua Orphelina a také několik Ukrajinců.

Francouzská hlava státu šla vyjednávat do Moskvy a chtěla hrát na svůj osobní vztah s ruským prezidentem tím, že se s ním postavila na pódium v domnění, že tuto scénku vyhrál, kritizoval stávající hlavu Francie Yannick Jadot.

Mezitím Evropská unie jednomyslně schválila „první balíček sankcí“ proti Rusku, který se zaměří na „351 členů Státní dumy Ruska“, kteří schválili uznání nezávislosti separatistických území.

Kromě toho je cílem „27 ruských lidí a subjektů“, včetně „politických činitelů“, „jednotlivců v obranném sektoru“ a také „bank, které financují ruské subjekty s rozhodovací pravomocí“.

Zdroj: bfmtv.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace