Yuri Patricia Sanchez (22): Nejnebezpečnější žena Kolumbie, „milenka ďábla“. Zabila 14 mužů, než narazila na svého kata

Yuri Patricia Sanchez (22): Nejnebezpečnější žena Kolumbie, „milenka ďábla“. Zabila 14 mužů, než narazila na svého kata
Popisek: Yuri Patricia Sanchez
03 / 06 / 2018, 18:30

Sexy postavička, vypracovaná bojovým uměním, v posilovně jako doma. Když ji v roce 2016 v Kolumbii zatýkali, měla na sobě růžový top, odhalené břicho a elastické džíny. Nekladla odpor, protože na ni mířilo deset policistů. Kdyby neměli zbraně – kdo ví.

Yuri Patricia Sanchez (22) se pracovala pro drogový klan Dvě kobry, který je součástí největšího kolumbijského kartelu Usuga. Pouliční souboje jsou oblíbenou zábavou tamních bossů – a není mnoho žen, které jsou v tom opravdu dobré. 

 Její úlohou bylo vyhledávat vlivné a bohaté muže, kteří byli vhodní pro vydírání. Navazovala v s nimi vztah a pak je nechávala vydírat fotografiemi. Když nechtěli platit, tak je zabila. Brzy získala pověst nejnebezpečnější ženy Kolumbie.

Svou zálibu v zabíjení ale trochu přepálila, když začala zabíjet i policisty – je podezřelá ze sedmi vražd mužů zákona, když většinu zabila při pouličních přestřelkách, které obvykle následovali po honičkách v autě.

psali jsme: Neviditelný Alfie: Utekl z vězení třikrát, aniž by strážní poznali, jak to vlastně udělal. Stal se vynikajícím právníkem

Za jejím dopadením tak s největší pravděpodobností stojí udání, a to zřejmě z nevyšších míst. Zřejmě se zapletla s někým, jehož vliv plně nedocenila, nebo měla poměr s několika mafiánskými bossy.

Na začátku své „kariéry“ pracovala také jako náhončí, když získávala pro mafii mladé členy a sbírala informace o svých spoluobčanech. Kdo nechtěl spolupracovat, byl zastřelen.

psali jsme: Drsná ředitelka nemocnice: Zabila postupně 320 lidí, aby se uvolnila lůžka. Pacienti, když umírali, prosili o milost

Kartel Usuga působí nejen v Kolumbii, ale i v Peru, Ekvádoru na dalších zemích. Drogy dovážejí převedším do Spojených států, ale také do Evropy. Tento klan je vlastně skvěle vycvičenou armádou, čítající až tři tisíce mužů.

Policie vyjádřila naději, že Patricia bude mluvit, a dovede ji na stopu špiček kartelu. Pozorovatelé o tom pochybují.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace