Z hotelu v Las Vegas se ozývá střelba, na místě zasahuje policie

Z hotelu v Las Vegas se ozývá střelba, na místě zasahuje policie
02 / 10 / 2017, 08:30

Policie v Las Vegas vyšetřuje střelbu u jednoho z hotelů, uvedla stanice NBC News. Podle médií se v blízkosti zrovna konal koncert countryové hudby. Na místě zasahují zvláštní jednotky, zatím nejsou žádné oficiální informace o počtu zraněných či mrtvých. Útočník nebo útočníci podle nepotvrzených informací stříleli do lidí na koncertě z jednoho z vyšších hotelových pater.

/AKTUALIZOVÁNO/ Agentura Reuters uvedla, že po střelbě útočníka či útočníků z 32. patra hotelu Mandalay Bay zůstalo 20 mrtvých a nejméně 200 zraněných. 14 z nich je v kritickém stavu, uvedla Reuters. Jednoho ze střelců policie zneškodnila. Střelba se měla odehrát mezi 10 - 11 hodinou večerní, kdy útočník či útočníci začali pálit na účastníky country koncertu z hotelu.

 

Stanice CNN s odkazem na svědky uvedla, že na místě je několik obětí, není ale jasné, zda jde o mrtvé, nebo zraněné. Událost se stala v oblasti Strip, kde jsou kasina a další zábavní podniky.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj:ČTK,RT.com, reuters.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace