Video: "Za naše, za Paříž" - ruští vojáci posílají vzkazy islámským radikálům leteckou poštou

Video: &quote;Za naše, za Paříž&quote; - ruští vojáci posílají vzkazy islámským radikálům leteckou poštou
Autor fotografie: YouTube/screenshot|Popisek: Ruské vzkazy IS
21 / 11 / 2015, 17:30

Rusko pokračuje v nemilosrdném bombardování islámistických cílů v Sýrii.

 

Přes 820 objektů teroristů bylo zničeno během vzdušné operace letectva RF v Sýrii za poslední 4 dny, sdělil ministr obrany RF, armádní generál Sergej Šojgu v televizi Rossija-1. „Celkem vykonalo strategické a pohotovostní taktické letectvo 522 vzletů, bylo vypuštěno 101 raket s plochou dráhou letu ze vzduchu a z moře, bylo shozeno 1,4 tisíce tun bomb různého určení", řekl Šojgu v hlášení vrchnímu veliteli, prezidentu RF Vladimiru Putinovi. Zdroj: cz.sputniknews.com

Ruští vojáci píšou vzkazy pro IS přímo na raketové střely na základně Hmeymim "Za Paříž". Na videu je popsána i další raketa nápisem „Za naše“, která zase odkazuje na zřícení ruského Airbusu v Egyptě minulý měsíc, které zapříčila také bombová nálož od teroristů, zemřelo 224 lidí. Šest ruských občanů pak také zemřelo při pátečním útoku na hotel v hlavním městě Mali Bamaku.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.