Za podporu Johna Boka, předsedy spolku Šalamoun, teď bojují i jeho slavné dcery. Přidávají se další

Za podporu Johna Boka, předsedy spolku Šalamoun, teď bojují i jeho slavné dcery. Přidávají se další
12 / 04 / 2019, 15:00

Spolek Šalamoun získává stále masivnější podporu veřejnosti, když vyplouvají na povrch další a další „přehmaty“ české justice a policie. Teď se k zakladateli a předsedovi spolku Johnovi Bokovi přidaly v kauze Romana Ševčíka i jeho dvě slavné dcery, herečky Jenovéfa a Kristýna.

Roman Ševčík je považován za oběť největšího „přehmatu“ české justice za desítky let. Před 30 lety byl odsouzen za dvě vraždy, ač nejsou žádné důkazy a v době činu byl jinde. Přiznání z něj dostala policie bitím.

Spolek Šalamoun se angažuje v případech, kdy je podezření na chybné vyšetřování nebo rozhodování soudní moci. Bok spolek založil v roce roku 1994. Spolek pomohl stovkám nespravedlivě odsouzených, aktuálně se angažuje v kauzách Petra Kramného (údajný vrah matky a dcery v Egyptě), Lukáše Nečesaného (údajné napadení kadeřnice), Radima Žondry (údajné napadení tenistky Kvitové) a mnoha dalších.

Video s podporou Jenovéfy a Kristýny a prosbou o pomoc Romanovi Ševčíkovi ZDE:

                                

Dcery Johna Boka vždy plně podporovaly svého otce v jeho aktivitě, nyní však vystoupily veřejně, a to na podporu Romana Ševčíka, který byl nespravedlivě odsouzen na 30 let na dvojnásobnou vraždu.

Příběh Romana Ševčíka ZDE:

Jenovéfa Boková (27) je česká herečka a houslistka, která je držitelkou Českého lva pro nejlepší herečku v hlavní roli za postavu Aničky v dramatu Chvilky. Českého lva dostala také za film Revival v roce 2013. Hraje často v televizi, především v dílech z produkce HBO (Hořící keř, Terapie). Na housle hraje jazz se skupinou Comenius Quartet. Jejím partnerem je vítěz reality show Robinsonův ostrov Martin Složil (30).

Kristýna Boková (37) je držitelka ceny Slnka v sieti (obdoba Českého lva) a nominantka na Českého lva. V New Yorku studovala tanec. Účinkovala v několika divadlech (HaDivadlo, Barka), vytvořila několik vlastních představení. Svůj filmový debut zaznamenala ve filmu Horem pádem v roce 2004 a mezi její výrazné role patří například postava učitelky ve filmu Občanský průkaz (2010). V letech 2002–2013byla vdaná za herce Pavla Lišku, se kterým má syna Šimona Samuela (14).

Transparentní účet Romana Ševčíka ZDE:

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace