Zábery priamo z frontu zo Sýrie, natočené pomocou kamery GoPro

Zábery priamo z frontu zo Sýrie, natočené pomocou kamery GoPro
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
22 / 04 / 2016, 06:30

Vojaci sýrskej armády natočili pomocou kamery GoPro video priamo z frontu. Vo videu je vidieť ostreľovanie pozície islamistov v Lázikíji.

Agentúra Ruptly informuje, že sýrske jednotky sa snažia dostať pod kontrolu oblasť, ktorú ovláda teroristická organizácia Fronty-an-Nusrá. Sýrska armáda túto strategickú oblasť potrebuje obsadiť, aby zastavila zásobovacie cesty medzi tureckou hranicou a Idlibom.

Sýrske jednotky práve bojujú na území, ktoré ma obrovský strategický význam, spojuje tri dôležite oblasti: Lazikíji, Hamá a Idlib.

zdroj: sputniknews.com, rt.com.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace