Zábery z cvičenia Slovanské Bratstvo 2016 v Srbsku

Zábery z cvičenia Slovanské Bratstvo 2016 v Srbsku
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
06 / 11 / 2016, 15:15

V Srbsku začalo vo štvrtok cvičenie, s názvom Slovanské bratstvo 2016. :

Tohto cvičenia sa zúčastňujú vojaci z Ruska, Bieloruska a Srbska. Srbské ministerstvo obrany prinieslo informácie, že na cvičení sa podieľa 450 srbských, 56 bieloruských vojakov a 212 ruských výsadkárov.

 

Cvičenie potrvá do 9.novembra 2016. Ruskí vojaci tam však zostanú o pár dni dlhšie, kvôli celkovej analýze cvičenia.

Vojaci nacvičujú letecký výsadok obrnených vozidiel, útok na teroristické základne, prieskum pomocou nepilotovaných lietadiel, zadržanie nepriateľských vozidiel, evakuáciu zranených a rôzne ďalšie operácie. Informácie priniesol server Katehon.

Videá ruskej vojenskej techniky: 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace