Zábery z dronu, priamo z raketových útokov USA na sýrsku základňu

Zábery z dronu, priamo z raketových útokov USA na sýrsku základňu
08 / 04 / 2017, 07:00

Ruské ministerstvo obrany zverejnilo exkluzívne zábery z raketového útoku na leteckú základňu Shayrat Airbase.

Tieto zábery ukazujú následky amerického raketového odstreľovania, ktoré si vyžiadalo najmenej šesť ľudských životov.

Zábery boli zverejnené pár hodín po americkom leteckom útoku. Americký prezident Donald Trump potvrdil, že tieto útoky boli nariadené v reakcii na utorkový chemický útok v Khan Sheikhoun. Trump taktiež obvinil sýrskeho prezidenta Bashara Assada, že za tieto útoky je zodpovedný práve on .

Sýrska štátna televízia tento úrok označila za ''americkú agresiu.'' Kvôli tomuto útoku požiadalo Rusko o mimoriadne zasadnutie Rady bezpečnosti OSN, viac v tomto článku.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.