Záběry z kokpitu ruského bombardéru Tu-160S nad Arktidou.

Záběry z kokpitu ruského bombardéru Tu-160S nad Arktidou.
Autor fotografie: ???????????? ??? ? ??? ??????|Popisek: Tu-160S
24 / 06 / 2015, 15:45

Rusko se chlubí záběry svého strategického bombardéru.

Tupolev Tu-160 (V kódu NATO „Blackjack“) je ruský, dálkový strategický bombardér s měnitelnou geometrií křídelz počátku 80. let 20. století. Jedná se o nejtěžší bombardovací letoun na světě. 

Už dříve Rusko uvedlo, že chce jeho výrobu obnovit. Ruské letectvo zatím provozuje jen dvanáct bombardérů tohoto typu; a jen pět z nich je bojeschopných. Jeden z nich byl modernizován a server theaviationist.com zveřejnil následující video:

Zdroj YouTube, ???????????? ??? ? ??? ??????

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.