Zabila své děti a pak prosila v televizi údajného únosce, ať jí její andílky vrátí

Zabila své děti a pak prosila v televizi údajného únosce, ať jí její andílky vrátí
Popisek: Susan Smithová
01 / 04 / 2018, 18:00

Susan Smithová (narozena 1971) utopila své dva syny v autě a předstírala, že je někdo unesl. Mnohokrát televizi hořce plakala a vyzývala únosce, ať její andílky vrátí. V tu dobu však už jejich těla tlela v autě na dně místního jezera a mezi nimi plul dopis od milence jejich matky.

Susan byl hezká, ale komplikovaná osoba z Jižní Karolíny. Několikrát se pokusila o sebevraždu, manželství s otcem jejích dětí bylo v troskách. V době smrti byly jejímu synovi Michaelovi tři roky, mladšímu rok.

 Susan Smithová

Zabila je prý proto, aby nic nestálo v cestě jejímu vztahu s místním bohatým podnikatelem. Ten však později vypověděl, že má jednak děti rád, ale že nikdy se Susan neplánoval společnou budoucnost a považoval ji jen za svou příležitostnou milenku.

psali jsme: Henry Lee Lucas a jeho skleněné oko: Opravdu postupně zabil 3 tisíce lidí, nebo se jen přiznával k cizím vraždám, protože si chtěl zakouřit?

Dne 25. října 1994 přijela Susan k jezeru se svými dvěma spícími syny na zadních sedadlech. Povolila brzdu, vystoupila a pozorovala, jak se její auto pomalu noří do jezera. Pak šla oznámit na policii, že jí auto i s dětmi ukradl neznámý černoch.

Synové Michael a Alex

Synové Michael a Alex

Následujících devět dní pak Susan plakala v televizi a prosila únosce, ať jí děti vrátí. Policie však měla od samého začátku podezření, že má ve zmizení dětí prsty buď Susan, nebo její manžel.

psali jsme: Lesník Josef Svoboda (†43) zabil pod tlakem své nevěrné manželky Drahomíry své čtyři syny. Drahomíra unikla smrti jen o vlásek. Lesník pak skočil ze skály

Susan se začala zaplétat do okolností údajného únosu a po devíti dnech se přiznala. Dostala doživotí. Ve vězení měla pletky se dvě dozorci, a od jednoho chytla pohlavní chorobu.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku