Začíná největší evropský bezpečnostní veletrh Eurosatory

Začíná největší evropský bezpečnostní veletrh Eurosatory
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Eurosatory 2024
17 / 06 / 2024, 09:45

Právě začal prestižní veletrh bezpečnostní technologie Eurosatory a naše redakce je přímo na místě. Můžete se těšit na množství reportáží a exkluzivních fotografií.

Právě začíná největší veletrh vojenské techniky v Evropě, Eurosatory, který se pravidelně každé dva roky uskutečňuje ve francouzském hlavním městě Paříži. Mezi hlavní vystavovatele patří renomované společnosti jako Rheinmetall, KNDS, General Dynamics, MBDA, Safran, Thales a další. Velkým překvapením jsou však také exhibice čínských (Norinco), taiwanských nebo korejských společnotí.

Tým našich reportérů je právě na místě a je připraven vás informovat o nejnovějších technologických změnách a inovacích armádního světa. Můžete se těšit na novinky z oblasti těžké vojenské techniky, ale také moderního bojiště, které na bojové pole přivádí drony a technologii AI.

Eurosatory

Eurosatory poprvé uskutečněná v roce 1967 má dlouhou tradici a je zásadní celosvětovou událostí pro odborníky z oblasti obrany a bezpečnosti. Nabízí jedinečnou příležitost setkat se s výrobci a začínajícími firmami z celého světa, vyměnit si zkušenosti s nejlepšími odborníky, vládami a jejich úřady, mezinárodními institucemi a nevládními organizacemi, zúčastnit se přednášek a kulatých stolů na nejvyšší úrovni a poznat současný stav techniky a světovou přehlídku inovací. 

Eurosatory

Každé dva roky se veletrhu Eurosatory  zúčastní tisíce návštěvníků z celého světa. Na letošní událost podle odhadů přijelo nejméně 2 tisíce vystavovatelů; 62 tisíc návštěvníků z řad odborné i laické veřejnosti z více něž 60 zemí světa. 

Tagy článku