Začíná nominační období na cenu Salvator 2015.

Začíná nominační období na cenu Salvator 2015.
Autor fotografie: www.cenasalvator.cz
05 / 01 / 2016, 19:00

Od 7. ledna do 8. února 2016 mohou občané pomocí nominačního formuláře nominovat své hrdiny do kategorií Občan, Dítě a nově také do kategorie Projekty.

Zlín, 5. 1. 2016 – Začátek nového roku je každoročně neodmyslitelně spjat s nominačním obdobím na Cenu Salvator, jejímiž nositeli jsou obyvatelé Zlínského kraje, kteří pomáhají ostatním nebo dokonce někomu v roce 2015 zachránili život. 

Cena Salvator 2015 – Cena hejtmana Zlínského kraje je již 13. ročníkem projektu, který oceňuje hrdinské skutky nejen členů integrovaného záchranného systému, ale i obyčejných lidí – skutečných hrdinů. Kdokoliv, kdo byl svědkem záchrany života nebo ví o dobročinném projektu, může pravé hrdiny nominovat pomocí on-line formuláře, který najde na webu www.cenasalvator.cz, či pomocí nominačních boxů, které se nachází ve vestibulu 15. budovy Baťova institutu, u pokladen v Golden Apple Cinema a ve vstupní hale Univerzitního Centra UTB. Nominační formuláře jsou u boxů přichystány.

Kategorie Projekty je jednou z novinek letošního ročníku Ceny Salvator. Jedná se o ocenění pro jednotlivce či skupiny, která ve svém volném čase pomáhá potřebným, finančně je podporuje či svým působením pro ně finanční prostředky zajišťuje. Do kategorie Občan může být nominována fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm či pracovištěm ve Zlínském kraji. Dětská cena oceňuje mladistvé ve věku do 18 let s bydlištěm ve Zlínském kraji, kteří díky své duchapřítomnosti či odvaze pomohli člověku v tíživé situaci.

„Věříme, že mezi námi existuje mnoho hrdinů, ať už dospělých či dětí, kteří svým činem pomohli druhým nebo jim dokonce zachránili život. Pomozte nám je objevit, ať můžeme jejich skutky náležitě ocenit. Nominace zabere jen pár minut, ale může udělat velkou radost,“ říká jedna z hlavních manažerek projektu Nikola Valiánová. Projekt organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Více informací o projektu a soutěžních kategoriích lze najít na webu www.cenasalvator.cz.

ZA HRDINSTVÍM STOJÍ ČINY

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace