Žadatelé o azyl v Německu nesmí být "stigmatizováni". Znásilnění je přejmenováno na „těžké sexuální obtěžování“

Žadatelé o azyl v Německu nesmí být &quote;stigmatizováni&quote;. Znásilnění je přejmenováno na „těžké sexuální obtěžování“
Autor: Ilustrační foto|Popisek: Toto není znásilnění, "pouze" těžké sexuální obtěžování. Kvůli statistikám.
19 / 12 / 2015, 06:15

Německo ohrožuje svojí politickou "korektností" zbytek Evropy. Mění se pojmy, statistiky, jsou šikanováni "odmítači uprchlíků".

Autor článku "MIGRACE: Němci žijí na jiné planetě" zveřejněném na serveru Neviditelnypes.cz se vrací ke sjezdu německé SPD. Autor mimo jiné uvádí:

"Ohromná spousta uprchlíků se pohybuje v zemi bez jakékoli kontroly – v ultrahumánním a „otevřeném“ Německu pro ně není problém jednoduše odejít či odejet (běžně i taxíkem) z místa, kde byli ubytováni, aby se zřejmě většinou pokoušeli nalézt své příbuzné či známé. Odhad počtu utečenců s neznámým místem pobytu kolísá mezi 150 až 300 tisíci. K všeobecnému zmatku přispívá skutečnost, že někteří byli zaregistrováni dvakrát, protože ve spolkových zemích neexistuje jednotný způsob evidence. Není třeba zdůrazňovat, že tato situace vyhovuje nejvíce muslimským radikálům a potenciálním teroristům. Stovky starostů měst a obcí, na jejichž bedrech spočívá největší díl péče o uprchlíky, bombardují vládu naléhavými žádostmi o pomoc. "

Počet muslimů v Německu v roce 2007 ekonom Thilo Sarrazin odhaduje na 6-7 milionů. Jestliže předpokládáme, že právě oni jsou největší zátěží německého sociálního systému, lze odhadnout, že deset milionů nových utečenců bude znamenat kritickou mez, jež by byla při současném tempu uprchlické „tsunami“ dosažena za deset let. Mnohem dříve by ovšem byla asi prolomena politicko-společenská mez únosnosti ze strany dosud mlčící, umlčované a zastrašované většiny, která s nynější sebevražednou vládní politikou tiše nesouhlasí.

Německo se vydalo cestou , kdy zaměňuje pojmy a hraje si se slovy. Místo kvót začala oficiální místa mluvit o kontingentech. "Co jsou tedy ony kontigenty? Jednoduše řečeno má to být způsob, jak nahradit živelné přistěhovalectví, spojené s nebezpečím přepravy přes moře, organizovaným převážením skupin uprchlíků do Německa, resp. do ostatních eurozemí, protože němečtí politici ani v této záležitosti neopomenou myslet na Evropu, jíž v posledních letech stále bezohledněji vnucují svou vůli. Místo nelegální migrace a zdlouhavého azylového řízení má tedy nastoupit řízená migrace, již dávno plánovaná euroelitami v rámci projektu „Euro-Mediterranean Partnership“.

A mlčící většina Němců nesouhlasících s "humanistickým postojem vládnoucích elit" se bojí, že bude označena za fašisty a pravičáky a zatímco tito "nebozí pravičáci nemají žádnou polehčující okolnost, muslimský radikál se může odvolat na svou příslušnost k menšině, která je v pojetí elit vždy „diskriminovaná“.

"Zkušenost ze západní Evropy ukazuje přesvědčivě, že vychvalovaný koncept multikulturalismu přispěl k tvorbě muslimských ghett, tedy působil silně protiintegračně."

"Předem je také jasné, kdo bude v očích elit viníkem další ghettoizace Německa – nikoli muslimští migranti, ale Němci se svými iracionálními předsudky."  

"Nejhorší lži se SPD dopouští při v případě údajného předsudku, že „v blízkosti uprchlických ubytoven stoupá kriminalita“. Pravda je podle sociální demokracie následující: Tuto rostoucí kriminalitu nezpůsobují utečenci, ale pravicoví radikálové, kteří na ně útočí, což je perfidně uvedeno do souvislosti s demonstracemi hnutí Pegida. Utečenci (vesměs z rozvrácených pramálo civilizovaných končin) nemají tedy větší zločinnost než (supercivilizovaní a superpacifičtí) Němci!
SPD tedy neví nic o kriminalistických studiích, konstatujících dvojnásobnou zločinnost u muslimů ve srovnání s Němci, nic o berlínských vězeních, zaplněných z 90 % muslimy, nic o vyděšených rodinách v okolí uprchlických zařízení, jejichž dcery už nemohou volně vycházet, aby nebyly obtěžovány, popř. znásilněny někým z přistěhovalců. Tyto věci německý tisk zamlčuje, protože bezpečí a informovanost vlastních občanů mají pro něj menší význam než nutnost hájit politickokorektní ideologii."

V rodném městě finského premiéra uprchlíci údajně znásilnili 14letou dívku.

"Tu a tam ale přece jen něco „unikne“. Kdyby sociálně demokratičtí bořitelé předsudků zalistovali týdeníkem Spiegel z 24. 10., konkrétně článkem „Choulostivá čísla“ (Heikle Zahlen), dozvěděli by se, že policie pod tlakem stále více znepokojené veřejnosti začíná jednat, avšak naráží na ideologicky podmíněnou neochotu úřadů spolupracovat.

Polibek ještě neznamená sex. Azylanti v Dánsku budou školeni, že se ženy nesmí znásilňovat.

Když se Spolkový kriminální úřad pokoušel zjistit, kolik trestných činů utečenci páchají, většina spolkových zemí odmítla tyto údaje poskytnout, protože by je mohli zneužít „šiřitelé nenávisti“ a protože „žadatelé o azyl nemají být stigmatizováni“. V Brunšviku (Dolní Sasko) zřídila policie zvláštní vyšetřovací úřad pro uprchlíky, protože „věci se začínají vymykat kontrole“. Po příchodu 5000 migrantů dostala policie mnoho stížností od lidí, které obtěžují Severoafričané, když se opilí vracejí ze supermarketů. Enormně vzrostl počet vloupání.

Německá veřejná televize odmítla zveřejnit pátrání po pachateli znásilnění, protože byl černé pleti.

Mezi trestnými činy se prý ojediněle objevuje „těžké sexuální obtěžování“ – pojem „znásilnění“ je v souvislosti s migranty zjevně nepřípustný. Zvláštní vyšetřovací útvary pro trestné činy, související s uprchlickou vlnou, vznikly i v jiných spolkových zemích. Spolkový kriminální úřad odhaduje, že asi jedna desetina žadatelů o azyl se dostala do konfliktu s právem! Úřady by pachatele trestných činů rády co nejdříve vyhostily, ale zatím se to podařilo v jediném případěprotože většině pachatelů se podařilo zakamuflovat svou identitu a původ...."

Evropa znásilněná islámem

Článek naleznete v plném znění zde.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace