Záhadná smrt krásné Ivany (†18): Proč vypadla nahá ze 14. patra mrakodrapu?

Záhadná smrt krásné Ivany (†18): Proč vypadla nahá ze 14. patra mrakodrapu?
Popisek: Ivana Smit
17 / 04 / 2018, 19:00

Byla krásná, byla sexy, ale asi se chytla špatné party. Život modelky Ivany Smith (†18) vyhasl mezi květináči na římse mrakodrapu v Kuala Lumpur (Malajsie) po pádu ze 14. patra. Policie případ uzavřela jako nehodu po požití halucinogenů, mnozí si však myslí, že šlo o vraždu. 

Ivana se seznámila s miliardářem Alexanderem Johnsonem (44) a jeho pružnou manželkou Lunou (31) v místním baru. Boháče, který vydělal jmění spekulacemi s kryptoměnou Bitcoin, okamžitě zaujala, a to nejen svými názory.

psali jsme: Modelku Jasmine našli rozřezanou a s vytrhanými zuby v kufru v lese. O koho jde policie zjistila podle čísla prsních implantátů

V luxusním bytě v místním mrakodrapu se Alexander Luna a Ivana oddávali v prosinci 2017 sexu a drogám, především pak kokainu a silně halucinogenímu ketaminu. Prý to nebylo poprvé a Saša později označil tyto radovánky za „progresivní vztah“.

Alexander a Luna

Alexander Luna

Těla holandské modelky Ivany si všimla až následujícího dne odpoledne paní, vyklepávající z okna útěrku. Ležela nahá na římse v 6. patře v kaluži krve. Koroner uvedl, že byla mrtvá pět hodin.

Milardář Alexader Johnson vypověděl, že nic neví, protože spal s manželkou po boku. Probudili se, až když policie klepala na dveře.

Po jedné hodině odpoledne jsem se šla napít a našla jsem na zemi pod otevřeným oknem Ivanino oblečení. Myslela jsem si, že šla na focení a půjčila si moje věci. Pak jsem si šla zase lehnout,“ sdělila kriminalistům Luna.

psali jsme: Sharon Tateová: Když ji ubodali fanatici kultu Charlese Mansona, byla těhotná. Před smrtí prosila vrahy, aby ji nechali porodit

Rodiče Ivany nevěří, že by jejich dcera vyskočila z okna, jen proto, že požila ketamin. Pitva navíc ukázala, že měla na rukou modřiny. Ty mohly pocházet od pout.

Dnes už se nikdo nedoví, jak a proč zemřela krásná Ivana. Miliardář Johnson se vykroutil a ať už se stalo cokoli vesele obchoduje dál na burze s kryptoměnou, která tak trochu je a tak trochu není.

Což platí i o vraždě Ivany Smit.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: hop

 

Tagy článku