Záhadná smrt: Krásnou modelku našel její snoubenec s očima vytřeštěnýma hrůzou. Ze sklepa se ozýval dětský pláč

Záhadná smrt: Krásnou modelku našel její snoubenec s očima vytřeštěnýma hrůzou. Ze sklepa se ozýval dětský pláč
Popisek: Hayley Crook
03 / 04 / 2018, 18:00

Modelka Hayley Crook, 23, měla kariéru slibně rozjetou. Živila se jako modelka, mistrně ovládala kočičí chůzi na molech, studovala herectví, chytila se televizi jako moderátorka.

Osudového večera spolu se svým snoubencem povečeřela v sídle svých rodičů nedaleko Londýna. Byl to velmi starý dům, v jehož sklepení prý našli asi 30 koster, z nichž nejméně polovina patřila dětem. Budova zřejmě stála na místě starobylého hřbitova.

psali jsme: Sebevražda třemi ranami do srdce? Případ ubodané Anety (+23) pokračuje. Chrání česká policie své informátory z prostředí drogové mafie?

Se svým snoubencem se znali od dětství, od 11 let. Krátce po večeři si šli lehnout do přepychových vyřezávaných postelí. Snoubenec natáhl budík a nachystal si léky, které musel brát aspoň jednou za noc.

Co se stalo pak, zůstává obestřeno strašlivým tajemstvím. Pravdou je, že se ze sklepa občas ozýval dětský pláč. Podle místní legendy bylo ve sklepě pohřbeno asi 50 dětí, které se kdysi ztratily rodinám v okolí. Původním obyvatelem domu byl myslivec, ale ještě před ním tu prý bydlela jakási stará žena.

Snoubenec krásné Hayley se dne 17. června 2010 probudil ráno v půl třetí ráno, když mu zapípal jeho budík a on si vzal léky. Jeho snoubenka prý tehdy ještě dýchala. Přesně si prý pamatuje, že spala na zádech a jak se jí dmula hruď.

psali jsme: Sharon Tateová: Když ji ubodali fanatici kultu Charlese Mansona, byla těhotná. Před smrtí prosila vrahy, aby ji nechali porodit

Podruhé se budík ozval v sedm ráno na nočním stolku na straně postele modelka. Dlouho zvonil a ne a ne přestat. Snoubenec se nahnul přes Hayley, aby ho vypnul, ale strnul v němém šoku.

Ležela na zádech, oči dokořán, vytřeštěné ke stropu. Přivolaný lékař konstatoval smrt z neznámých důvodů. Pitva ukázala, že Hayley zemřela na zástavu srdce. Byla však zcela zdravá, nikdy předtím problémy se srdcem neměla.

Oficiální zpráva zněla: Smrt nastala v důsledků nečekaného úmrtí dospělých.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

 

Autor: hop

 

Tagy článku