Zakažte muslimskou víru, je to nemoc! vyzývá australská politička

Zakažte muslimskou víru, je to nemoc! vyzývá australská politička
Autor: flickr.com|Popisek: islám
30 / 03 / 2017, 18:00

Australská politička volá po zákazu islámu v zemi.

Australská senátorka Pauline Hansonová, která je známá svými protiislámskými postoji, nyní vyzývá k zákazu šíření islámské víry. Podle ní je islám nemoc, proti níž ,,potřebujeme být všichni očkováni".

Vyzvala uživatelé sociálních sítích, aby zde šířili její vzkaz (hashtag) ,,modlete se za zákaz islámu". Hansonová je velmi znepokojena nedávnými výroky muslimského starosty Londýna Sadiqa Khana a jeho chováním po teroristickém útoku z minulého týdne. Zejména se jí nelíbí výrok, který Khan pronesl, že ,,evropská velkoměsta si musejí na teroristické útoky zvykat".Hansonová chce, aby Austrálie konečně problém islámu a terorismu řešila, a to tak, že zákazem islámské víry.

související: Muslim, který se stal ateistou, čelí šikaně a dostává denně výhrůžky smrti

Hansonová svými výroky zároveň vyvolala bouři nevole jejích kolegů, jako například premiéra Malcolma Turnbulla. Na druhé straně existuje v Austrálii početná komunita na sociálních sítích, která ji v její snaze ,,vymýtit" islám podporuje.

,,Lidé mi stále děkují za to, že jsem toto téma (zákaz islámu) konečně zvedla," pochvaluje si kontroverzní politička. Hansonovou podpořilo v její snaze zakázat islám i teroristický útok v Londýně provedený zradikalizovaným muslimem, při němž zahynuli čtyři lidé.

 

psali jsme:

 Zakažte už fašistický islám! Hřímá předseda rakouských Svobodných

Muslimský starosta Londýna pod palbou: Jeho chování po teroristickém útoku všechny šokovalo

 

Zdroj: sbs.com.au

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace