Zakažte už fašistický islám! Hřímá předseda rakouských Svobodných

Zakažte už fašistický islám! Hřímá předseda rakouských Svobodných
Autor: Flickr.com|Popisek: Heinz-Christian Strache
16 / 01 / 2017, 16:00

FPÖ chce takový přijmout zákon, který by zakázal islám v Rakousko.

Předseda rakouské FPÖ Heinz-Christian Strache v sobotu na mítinku se svými příznivci v Salzburgu prohlásil, že jeho strana bude usilovat o zákaz ,,fašistického islámu" v Rakousku.

Strache chce zakázat islám a také muslimské symboly, které s ním souvisí. Podle Stracheho je islám srovnatelný s nacismem, a jako takový by měl být zakázán. Proto potřebuje Rakousko přijetí zákona, jenž by islám postavil mimo zákon.

Strache na shromáždění řekl, že islám může vyhladit evropskou společnost, pokud se nezakročí proti němu včas. ,,Učiňme konečně přítrž politice islamizace, jinak nás Rakušany, Evropany čeká rychlý konec," prohlásil na mítinku Strache.

Podle něho potřebuje Rakousko ,,nulovou a mínusovou imigraci". Svobodní dlouhodobě také volají po zákazu burek tak, jak se to děje v některých státech nyní.

V Rakousku žije v současné době  přibližně 600 000 muslimů.

 

psali jsme:

Netečný kardinál s českými kořeny: To, že chce islám dobýt Evropu, úplně chápu

Islám je hlavním motorem pronásledování křesťanů ve světě

 

Zdroj: reuters.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace