Zakročím proti marocké imigrantské lůze, zahájil ostře předvolební kampaň Wilders

Zakročím proti marocké imigrantské lůze, zahájil ostře předvolební kampaň Wilders
Autor: Flickr.com|Popisek: Geert Wilders
22 / 02 / 2017, 09:30

Lídr Strany pro svobodu Geert Wilders slíbil tvrdě zakročit proti ,,marocké spodině".

Wilders zahájil svou předvolební kampaň zostra. V rámci svého programu deislamizace společnosti, chce tvrdě zakročit proti ,,marocké lůze", která činí nizozemské ulice nebezpečnými.

,,Nejsou všichni lůza, ale je zde mnoho marocké lůzy, kvůli níž jsou nizozemské ulice nebezpečné," řekl Wilders v etnicky rozličné části Rotterdamu Spijkenisse. Zločiny páchané zejména mladými Maročany nebyly podle Wilderse brány vážně.

Poté Wilders přeladil na patriotickou vlnu, když prohlásil před svými příznivci a zahraničními novináři, že pokud chtějí Nizozemci opět získat svou zemi, musejí volit jeho stranu. ,,Pokud chcete získat svou zemi zpět, chcete, aby Nizozemí bylo pro Nizozemce, můžete volit pouze jednu stranu," prohlásil lídr Strany pro svobodu.

Zmínil se také o Brexitu. Navzdory nenávistné kampani z Bruselu si podle Wilderse vzali Britové osud do vlastních rukou. Tentýž scénář očekává i v Nizozemí, Francii, Německu a Rakousku.

Wildersovým programem je důsledná deislamizace společnosti, která by mimo jiné zahrnovala uzavření mešit, zákaz Koránu, zavření muslimských škol či azylových center.

Volby se v Nizozemí konají již 15. března a Wildersova strana se ve volebních průzkumech umisťuje zatím na prvních místech.

 

psali jsme:

Můj program pro Nizozemí? Důsledná deislamizace společnosti, říká Geert Wilders

 

Zdroj: reuters.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace