Zakročte proti migrantským gangům vojensky, žádá švédská protiimigrační strana

Zakročte proti migrantským gangům vojensky, žádá švédská protiimigrační strana
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: zakázaná oblast
24 / 01 / 2017, 16:00

Malmö je dalším švédským městem, které se mění v no-go zónu.

Protiimigrační strana Švédští demokraté žádá ústy svého představitele Magnuse Olssona účinnou vojenskou intervenci, protože podle strany již řádění migrantských gangů ve městě překročilo své meze.

Švédští demokraté vidí jako jedinou možnost ráznou intervenci, neboť policie se stejně jako v Göteborgu a dalších městech obává zasáhnout. Sami policisté přiznávají, že se bojí o své životy. Olsson řekl deníku Expressen, že třetí největší švédské město se mění v zónu granátových útoků, rabování a vražd.

Protože policisté se bojí do této zóny vstoupit, žádá o vojenský zásah armádu, uvedl v rozhovoru pro deník Expressen. Olsson volá po větší finanční investici do policejních oddělení, aby se mohly účinně vypořádat s gangy migrantů.

Právě Malmö je po Göteborgu dalším městem, v němž za poslední měsíce výrazně stoupla kriminalita.

 

psali jsme:

Gangy mladistvých migrantů proměnily švédské obchodní centrum v no-go zónu

Švédsko migraci zvládá a chce nadále migrantům pomáhat, říká švédský novinář českého původu

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace