Že nejsou americké nálety proti Islámskému státu účinné?

Že nejsou americké nálety proti Islámskému státu účinné?
Autor: Military Archive|Popisek: Že nejsou americké nálety proti Islámskému státu účinné?
16 / 12 / 2014, 15:15

16.12.2014 / Blesk z čistého nebe. Přesnost, rychlost, moment překvapení.

Islámský bojovník zachytil letecký útok na pozice islamistů v Iráku blízko hranice se Sýrií. Sovětský kanón M1954 /M-46/ pravděpodobně ukořistili bojovníci Islámského státu syrské vládní armádě.

K útoku byla použita letecká bomba GBU řízená laserem, častá ve výzbroji US Air Force. Jde o nepoháněnou kluzákovou zbraň používanou k ničení hodnotných cílů.(zdroj-video: Military Archive)

Psali jsme také:

Islámská kolonizace světa?

Další děsivý vzkaz radikálů Islámského státu anglosaské civilizaci

Islamisté se prý zastaví až v Římě!

Varování před šířením ideologie džihádu v ČR

Islámská hrozba mění svět

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace