ZEBRA SYSTEMS: nová „automatizační kuchařka“ od SolarWinds pomáhá MSP partnerům zvýšit efektivitu

ZEBRA SYSTEMS: nová „automatizační kuchařka“ od SolarWinds pomáhá MSP partnerům zvýšit efektivitu
08 / 12 / 2020, 12:00

Společnost ZEBRA SYSTEMS představuje novou automatizační kuchařku od SolarWinds MSP, která umožní technickým pracovníkům redukovat nadbytečné aktivity a snížit s tím spojené náklady na správu a ochranu svých zákazníků. Se souborem skriptů připraveným speciálně na portfolio řešení SolarWinds MSP získají poskytovatelé IT služeb možnost automatizovat a zlepšovat dodávky svých služeb a zvyšovat přidanou hodnotu poskytovanou zákazníkům.

SolarWinds MSP Automation Cookbook obsahuje aktuálně více než 380 specifických skriptů, přičemž do budoucna budou přidávány další. Automatizační skripty pomáhají dodavatelům řízených služeb s úkoly jako aktualizace operačních systémů, záplatování či integrace produktů – rychle, efektivně, bez negativních následků na každodenní práci a při zajištění hladkého a bezpečného fungování zákaznických IT infrastruktur. Vedle toho eliminují i budoucí repetitivní činnosti již ve fázi konceptu návrhu MSP platformy.

Jedním z nejvíce vyhledávaných a nejnověji přidaných skriptů do automatizační kuchařky je integrační skript pro monitoring zařízení Cisco Meraki, který pomáhá MSP poskytovatelům efektivněji spravovat spektrum zařízení z jednoho centrálního místa. Uživatelé platforem SolarWinds RMM a SolarWinds N-central si mohou tento skript snadno stáhnout a importovat do svého prostředí pro monitoring a správu a začít okamžitě využívat výhod produktivnější práce.

„V klasickém světě MSP poskytovatelů jsou technici zavaleni monotónními, opakovanými a nudnými úkoly, které lze snadno automatizovat,“ řekl Marc-Andre Tanguay, manažer automatizačních strategií v SolarWinds MSP. „Čas strávený s činnostmi, jako jsou instalace a konfigurace, bere cenný čas věnovaný důležitějším úkolům, které zvyšují hodnotu pro zákazníky a zlepšují vlastní byznys. Nová automatizační kuchařka byla vytvořena s ohledem na naše MSP partnery, jejich potřebu zkrátit dobu na dodávky služeb a soustředit se více na svůj byznys, a přitom ušetřit významné náklady. Sada dostupných skriptů je velmi široká a řešení svých potřeb zde najdou všichni MSP poskytovatelé.“

ZEBRA SYSTEMS nabízí MSP poskytovatelům možnost vyzkoušet si produkty SolarWinds MSP na 30 dní zdarma. Aktivace a další informace o portfoliu SolarWinds MSP dostupném u společnosti ZEBRA SYSTEMS jsou k dispozici na //www.zebra.cz/solarwinds-produkt/. Produkty jsou dostupné i na novém Zebra marketplace, kde lze získat přístup k exkluzivním MSP službám zaměřených na kybernetickou bezpečnost na //www.zebra.cz/marketplace/.

 

O SolarWinds

Již více než 20 let poskytuje společnost SolarWinds výkonný a dostupný software pro správu IT infrastruktur. Divize SolarWinds MSP dodává tyto nástroje poskytovatelům řízených služeb (MSP), které je využívají ke správě, monitoringu a zabezpečení IT infrastruktur jejich zákazníků Více informací naleznete na //www.solarwinds.com a  //www.solarwindsmsp.com.

O ZEBRA SYSTEMS

Společnost ZEBRA SYSTEMS s.r.o. je s více než 25 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je distributorem produktů značky Acronis, GFI Software, Kerio, Exinda, Paralells a SolarWinds MSP. Více na www.zebra.cz.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.