ZEBRA SYSTEMS slaví 30 let jako VAD distributor roku

ZEBRA SYSTEMS slaví 30 let jako VAD distributor roku
Autor fotografie: Zebra Systems
03 / 10 / 2023, 12:00

Společnost ZEBRA SYSTEMS, distributor s přidanou hodnotou (VAD) v segmentu kybernetické ochrany, oslavila v září 30 let své existence. Své výročí slaví v plné síle, když za rok 2023 očekává nejlepší výsledky ve své historii, a navíc také jako čerstvý držitel ocenění Nejlepší distributor s přidanou hodnotou (VAD) roku 2022 v České republice. Součástí výročí je i rebranding webových stránek dostupných na www.zebra.cz.

ZEBRA SYSTEMS byla založena v roce 1993 a v 90. letech se věnovala především vývoji vlastního softwaru pro zdravotnictví a multimediálního a e-learningového softwaru. S přelomem tisíciletí se začala věnovat distribuci softwarových řešení pro ochranu dat a kybernetickou bezpečnost, přičemž prvním distribuovaným výrobcem se v roce 2003 stal Acronis. Dále pak přibyly značky GFI Software, Kerio, N-able, Cloudflare a AST a dnes ZEBRA stabilně patří mezi 3 nejlepší VAD distributory v České republice. Letos dokonce získala 1. místo jako VAD distributor roku 2022 v rámci hodnocení Channelworld Awards. 

"Pokud bych měl odpovědět na otázku, jaké období za posledních 30 let bylo pro naši firmu to nejlepší, tak je to určitě současnost," řekl Zdeněk Bínek, zakladatel a ředitel společnosti ZEBRA SYSTEMS. "Je to pravděpodobně tím, jak kritickou se během několika let stala IT infrastruktura pro fungování podniků a jakou důležitost dnes organizace věnují oblasti kybernetické ochrany. Díky tomu jsme od roku 2015 se náš obrat zněkolikanásobili a do budoucna očekáváme další růst. Na tomto místě se určitě sluší dodat, že úspěchu bychom nikdy nedosáhli bez podpory našich partnerů, resellerů a MSP poskytovatelů."

ZEBRA SYSTEMS se v roce 2020 umístila v prestižním žebříčku 1000 nejrychleji rostoucích evropských společností pořádané časopisem Financial Times. Ve stejném roce pak rozšířila svou geografickou působnost do regionu jihovýchodní Evropy, kam dodává svým partnerům v Srbsku, Chorvatsku, Slovinsku, Bosně a Hercegovině a dalších zemích.

 

O ZEBRA SYSTEMS

Společnost ZEBRA SYSTEMS s.r.o. je s 30 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice, na Slovensku a v jihovýchodní Evropě. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je distributorem produktů Acronis, GFI Software, N-able, Cloudflare a AST. Více na www.zebra.cz.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.