,,Zelená" europoslankyně: Chci přesídlit celé syrské vesnice do východní Evropy, usnadní to integraci migrantů

,,Zelená&quote; europoslankyně: Chci přesídlit celé syrské vesnice do východní Evropy, usnadní to integraci migrantů
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: Ska Kellerová
20 / 06 / 2017, 14:00

Europoslankyně Ska Kellerová ze strany Zelených by chtěla přemístit celé syrské vesnice s migranty do východní Evropy.

Kellerová řekla v rozhovoru pro Neue Osnabrücker Zeitung, že by se mohly celé vesnice přesídlit do východní Evropy. Podle ní může tento krok usnadnit integraci migrantů v Evropě. Kellerová v interview prohlásila, že ,,by bylo možné poslat do východní části EU syrské vesnice".

,,Myšlenka se syrskými vesnicemi je jedna z možností, která by se měla použít," řekla Kellerová. Celé syrské vesnice by se měly ,,přestěhovat" do míst, kde jinak nejsou žádní migranti. ,,Lidé chodí rádi tam, kde už jsou nějací jejich krajané. To pak činí integraci a přijetí uprchlíků jednodušší,“ rozvedla dále svou myšlenku Kellerová.

Kellerová také v rozhovoru kritizovala ČR,Polsko a Maďarsko za to, že odmítají přijmout kvóty. ,,Zdráhání se přijímat migranty naráží na právo Evropské unie," zdůraznila politička. Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker minulý už týden prohlásil, že EU zahájí příslušné řízení s těmito státy. Podle něho však toto řízení není sankcí proti ,,neposlušným" státům.

psali jsme:

Šok pre liberálov! Dlhodobo usadený migranti v Nemecku sa ostro vyjadrili k migrantom, ktorý aktuálne prichádzajú

 

Zdroj: pressportal.de

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace