Video: Green goblin v praxi

Video: Green goblin v praxi
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Kanadský vynálezce a jeho hoverboard
17 / 10 / 2015, 10:00

Kanadský vynálezce Catalin Alexandru Duru úspěšně otestoval svoje vznášející se prkno a v květnu překonal rekord v déle letu, kdy na svém "hoverboardu" uletěl téměř 276 metrů!

Když se vznáší nad jezerem, nelze si nevzpomenout na Normana Osborna,šéfa Oscorpu, který jako Zelený goblin na létajícím kluzáku pronásleduje Spidermana:-)

Catalin Alexandru Duru se témto výkonem zapsal do Guinnessovy knihy rekordů, když překonal minulý rekord téměř pětnásobně!

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.