Železniční neštěstí ve Španělsku

Železniční neštěstí ve Španělsku
Autor: Screenshot YouTube
09 / 09 / 2016, 12:45

Na severu Španělska nedaleko hranice s Portugalskem vykolejil osobní vlak s 63 cestujícími a dvěma členy posádky. Zemřeli nejméně tři lidé včetně strojvůdce

Osobní vlak na trati mezi španělským městem Vigo a portugalským městem Porto vykolejil kolem 9.30 poblíž stanice Porriňo v galicijské provincii Pontevedra. Příčina nehody není zatím jasná.  Byl přerušen železniční provoz mezi stanicemi Louredo-Valos a Porrino byl přerušen. 

 

 

Zdroj: rozhlas.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace