Žena ktorá vyskočila z lietadla cez núdzový východ, nebude čeliť žiadnemu obvineniu

Žena ktorá vyskočila z lietadla cez núdzový východ, nebude čeliť žiadnemu obvineniu
Autor fotografie: By Solitude - http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:United_Airlines_aircraft_taking_off_at_Schiphol_Airport.jpg, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=4166947|Popisek: Ilustračný obrázok/United Airlines
30 / 11 / 2016, 07:30

HOUSTON - Žena, ktorá vyskočila z lietadla, zatiaľ čo pristávalo na letisku Bush Intercontinental, nebude čeliť žiadnemu obvineniu, informuje polícia.

Prokurátori oznámili, že žena postúpi psychologické testy, kvôli svojmu skoku. Týmto skokom prekvapila pravdepodobne všetkých cestujúcich na palube letu United Airlines 1892.

Žena údajne otvorila núdzový východ, a následne vyskočila do prevádzkového priestoru letiska.

Jeden z cestujúcich tvrdí, že žena nehovorila absolútne nič, a zrazu otvorila únikové dvere a vyskočila z výšky približne 15 stôp.

Úrady informujú, že akonáhle žena podstúpi neuropsyschologické testy, bude prepustená.

Zdroj: Khou.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.