Ženy potřebují, aby je oplodnili muslimové, bílá rasa brzy vyhyne, napsal vedoucí australské Halal Certification Autority

Ženy potřebují, aby je oplodnili muslimové, bílá rasa brzy vyhyne, napsal vedoucí australské Halal Certification Autority
Popisek: muslimové
29 / 07 / 2017, 08:30

Mohamed Elmouelhy, který je vedoucí australské Halal Certification Autority, na Facebooku postoval kontroverzní text.

Elmouelhy na Facebooku postoval text, v němž uvádí, že australské ženy potřebují muslimské muže k tomu, aby je oplodnili, protože  ,,nemuslimští" v této zemi muži jsou rasou, která je na pokraji vyhynutí.

,,Australské ženy nás potřebují k tomu, abychom je oplodnili a ony tak byly obklopeny muslimskými dětmi, zatímco opilci, kuřáci cigaret a narkomani mohou jen snít o tom, co dokáží muslimští muži, postoval Elmouelhy na Facebooku. Dodal, že je povinnosti muslimů, aby ,,udělali vaše ženy šťastnými".

Elmouelhy rovněž předpovídá, že bílá rasa vyhyne do 40 let, pokud Austrálie bude ,,ponechána bigotnosti". Doporučil australským mužům, že je pro ně lepší si ,,zajistit" místo na hřbitově, a pokud si jej nemohou dovolit, tak mají spáchat sebevraždu.

Uživatelé sociálních sítí Elmouelhyho komentáře většinově ,,zasypali" tvrdou kritikou, když zvlášť poukázali na jeho sexismus, bigotnost v myšlení a příklad chorého člověka. Plédují také za to, aby byl Elmouelhy ,,vykopnut" ze země.

Elmouelhyho kontroverzní komentář na Facebooku následoval poté, co Hebrejská univerzita v Jeruzalémě publikovala studii, v níž uvádí, že došlo k 52,4% poklesu koncentrace spermií u mužů v západních zemích. Celkový propad v počtu spermií u mužů podle univerzity pak činí 59,3%.

psali jsme:

Muslimové by neměli používat pisoáry, je to nedůstojné Alláha, prohlásil australský imám

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku