Zeptejte se advokáta. Security magazín otevírá pro své čtenáře exkluzivní právní poradnu

Zeptejte se advokáta. Security magazín otevírá pro své čtenáře exkluzivní právní poradnu
Popisek: soud
12 / 06 / 2017, 17:00

Vážení čtenáři, Security magazín otevírá právní poradnu, v níž se můžete ptát na cokoliv z různých odvětví práva (občanského, pracovního, spotřebitelského, rodinného apod.).

Právní poradna bude k dispozici na našich stránkách třikrát ročně. Vaše dotazy zodpoví zkušený pražský advokát Mgr. Zbyněk Kašpárek z Advokátní kanceláře Kašpárek, který je spolupracovníkem Security magazínu. Otázky prosím zasílejte na e-mail: redakce@securitymedia.cz do pondělí 19. června. Těšíme se na Vaše dotazy!

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace