Zero-G – Levitující plocha

Zero-G – Levitující plocha
21 / 07 / 2019, 08:30

Nepodřizujte uspořádání místnosti vlastnostem plochého televizoru. Je tu rolovací ,,televize" Zero-G.

Levitující

S rolovací plochou Zero-G můžete svůj interiér uspořádat zcela bez omezení, jak chcete, ne jak musíte. Zero-G je rolovací „televize“. Pokud chcete sledovat sportovní přenos, oblíbený film, a nebo potřebujete ve vaší zasedací místnosti perfektně umístěnou obrazovku, Zero-G se elegantně rozvine ze svého pouzdra, zavěšeného pomocí „neviditelných“ lanek. Vytvoříte tak iluzi, že se Zero-G doslova vznáší v prostoru!

Jednoduché

Díky použití konstrukčních prvků, jako jsou, odnímatelný navíjecí válec, továrně předprogramovaná dvířka, automatický horní doraz detekovaný pomocí optických senzorů či továrně předinstalovaný tubus s projekčním plátnem, je montáž obrazovky Zero-G velmi jednoduchá a bezproblémová.

                               

Vezměte si zpět svůj prostor

Jste to vy, kdo zaplatil za svůj „výhled“. Není tedy na vás, abyste museli uspořádání místnosti podřizovat vlastnostem plochého televizoru. Díky Zero-G můžete obraz situovat v podstatě kamkoliv, kam byste nikdy nemohli umístit běžný plochý televizor – před okenní stěnu či v interiéru ve stylu
art-deco. Zkrátka a dobře: o orientaci obrazovky nyní rozhodují dispozice vaší místnosti, nikoliv vaše TV.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace