Traktor Zetor jako supersport?

Traktor Zetor jako supersport?
Autor fotografie: Zetor|Popisek: Zetor od Pininfariny
06 / 11 / 2015, 18:30

Tradiční český výrobce zemědělské techniky, společnost ZETOR TRACTORS a.s., představí na veletrhu Agritechnica v Hannoveru řadu novinek. Největší novinkou bude uvedení nové designové studie traktorů ZETOR, kterou navrhla italská společnost Pininfarina.

ZETOR TRACTORS dále představí prototypy nových strojů a poodhalí tak aktuální směr vývoje značky. Prezentována bude i letošní novinka v portfoliu značky, tedy šestiválcový ZETOR CRYSTAL. S evropskou výstavou se zároveň zahajují oslavy 70. let existence značky ZETOR.

Zetor

„Agritechnica je největší veletrh zemědělské techniky v Evropě, na který se vracíme opět po šesti letech. ZETOR je značka s bohatou historií, stabilním zázemím a silnými pozicemi na světových trzích. Na Agritechnice však chceme představit vize a budoucnost společně s technickými inovacemi. Chceme vyslat vzkaz směrem k potenciálním obchodním partnerům, že usilujeme o navázání spolupráce s novými dealery a máme jim, stejně jako zákazníkům, co nabídnout,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Zetor

Na Agritechnice bude představena designová koncepce, na které ZETOR TRACTORS a.s. spolupracoval s italskou společností Pininfarinou. Designový směr a spolupráce s významným designovým studiem však nejsou jedinou novinkou, kterou ZETOR plánuje v Německu uvést. Vystaveny budou prototypy traktorů, které budou v budoucnu rozšiřovat stávající produktové portfolio značky ZETOR.

„Jde o cíl, který v minulosti společnost ZETOR TRACTORS a.s. jasně deklarovala. Dalším cílem i nadále zůstává rozšíření modelových řad z aktuálních 4 na 6, tak abychom obsáhli výkonnostní spektrum od 50 do 200 koní. Během posledních několika let přicházíme se stále dalšími novinkami, které zohledňují poptávku na trhu, věříme, že těmito kroky, i tím, že plníme naše sliby přesvědčíme zákazníky, stejně jako potencionální dealery, aby se rozhodli pro značkou ZETOR,“ doplňuje Adam Žert, ředitel Úseku prodeje a marketingu.

Návštěvníci veletrhu se mohou na stánku ZETOR těšit i na novinku z letošního června, kterou je ZETOR CRYSTAL. Jde po dlouhé době o první traktor z portfolia značky, který disponuje šestiválcovým motorem o výkonu 144 a 163 koní. Nový model navíc vyniká jednoduchou obsluhou a nízkými náklady na údržbu a provoz.

Značka ZETOR veletrh využije i k oslavám 70letého působení firmy, kdy v Hannoveru představí exkluzivní a unikátní kalendář s fotografiemi prestižních modelek a ikonických traktorů z historie firmy.

Chcete se dozvědět více? Přijďte na náš stánek - hala 7, místo C13. Těšíme se na Vás!

Zdroj: Tisková zpráva Zetor Tractors

Tagy článku