Zhoršujúce sa životné podmienky utečencov v tábore Idomeni.

Zhoršujúce sa životné podmienky utečencov v tábore Idomeni.
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
30 / 04 / 2016, 10:00

Utečenci v tábore Idomeni sa pokúšajú prispôsobiť svoj každodenný život pravidelným záchvatom zrážok. Utečenci sa sťažujú, pretože pravidelne dažde im narušujú mnoho aktivít z ich každodennej činnosti.

Zábery ukázajú kaluže bahnitej vody, hneď vedľa stanov utečencov. Deti v tábore sa však nesťažujú v kalužiach vody sa denno denne hrajú. Video priniesla ruská internetová televízia RuptlyTv ktorá z tábora prináša pravidelné zábery a reportáže.

VIDEO:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace