Žirinovskij: Měli jsme zabrat celou oblast Nového Ruska, nebo rovnou celou Ukrajinu

Žirinovskij: Měli jsme zabrat celou oblast Nového Ruska, nebo rovnou celou Ukrajinu
Autor fotografie: Kremlin.ru|Popisek: 6irinovskij přebírá ocenění od prezidenta Putina
06 / 06 / 2016, 13:30

Známý ruský nacionalista Vladimir Volfovič Žirinovskij se v rozhovoru pro REN TV opět překonával.

Reportér se se ruského populisty a bojovníka proti Židům a menšinám zeptal na možnost, že se propuštěná ukrajinská letkyně dostane do Evropského parlamentu (to by se ale Ukrajina musela stát nejprve členem EU - poz. redakce).

Žirinovskij se domnívá, že pilotka nemíří do Bruselu, ale do blázince, protože "Je vysoce pravděpodobné, že se nakonec úplně zblázní a zbytek života stráví v nejlepší ruské psychiatrické klinice, protože na Ukrajině nejsou specialisté na schizofrenii".

Tím ale perly Žirinovského, který je naštvaný na ohlas, který mělo vrácení odsouzené pilotky domů na Ukrajinu nekončí...

"Měli ji okamžitě odsoudit a poslat někam za Ural, aby o ní nikdo neslyšel, ale to se nestalo, drželi ji místo toho hezky v teple. Měli jsme zabrat celou oblast Nového Ruska, nebo rovnou celou Ukrajinu. Nemuseli bychom se dnes potýkat s žádnou Savčenkovou a žádným Porošenkem."

Tato slova pronesl na sjezdu své Liberální demokratické strany Ruska, kterou založil v roce 1989 a za kterou je už od roku 1993 poslancem Státní dumy.

Několikanásobný neúspěšný kandidát na post prezidenta Ruské federace se také pozastavuje nad tím, jak podle něj Západ nenávidí Rusko, když "několik dní oslavuje" propuštění podle něj bláznivé Savčenkové. 

Ta mezitím dorazila zpět na Donbas, kde se setkala se svými kolegy ve zbrani a dokonce se posadila do křesla bojového vrtulníku.

Zdroj: Parlamentní listy

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace