Získejte kontrolu na více dveřmi - zapomeňte přitom na klíče

Získejte kontrolu na více dveřmi - zapomeňte přitom na klíče
Autor: ASSA ABLOY|Popisek: Aperio™ s integrovanou RFID čtečkou.
15 / 01 / 2015, 04:00

15.1.2015 / Zjednodušte si Vaši bezpečnostní infrastrukturu a získejte větší kontrolu na více dveřmi.
Zdroj:

Dobře víme, jaké bezpečnostní riziko představují klíče. Proto firma ASSA ABLOY nyní nabízí možnost získat kontrolu nad dveřmi díky použití RFID karet. Může se jednat o stejné karty, které jsou již používány ve stávajícím přístupovém systému díky bezdrátovým zámkům Aperio™ s integrovanou RFID čtečkou.

Novinkou je nyní podpora bezdrátových Aperio™ zámků s integrovanou RFID čtečkou s podporou 125kHz technologie. Díky nim je nyní snažší přidat další dveře do již existujícího přístupového systému.

Není potřeba žádné dodatečné tahání kabelů, složitá příprava dveří. Bezdrátové zámky šetří energii protože pro svůj provoz nepotřebují nepřetržitě spotřebovávat energii. Potřebují energii pouze krátký čas po přiložení karty. Díky tomu je možný mnohaletý provoz na baterie bez nutnosti její výměny.

Podpora 125kHz technologie je součástí podpory dalších i vysokofrekvenčních technologií jako je iCLASS, MIFARE a DESFire.

Novinka: Aperio™ nyní podporuje 125kHz technologii

Psali jsme také:

Také se doma nezamykáte? Neděláte dobře....

Elektromechanická vložka iLOQ - revoluční řešení bez nutnosti elektrického napájení

Minialarm EPIR 3 - rychlé a spolehlivé zabezpečení chaty, garáže nebo karavanu

Oběti zločinu na území ČR a pátrání po osobách a věcech

Kde v ČR se musíte nejvíc bát o své zdraví, život i majetek

Nárůst krádeží vloupáním do rodinných domků, drogové, majetkové i hospodářské kriminality

V loňském roce došlo k nárůstu trestné činnosti

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace