Zítra se koná na půdě Policejní akademie vědecká konference Měkké cíle a jejich ochrana. SM přinese rozšířené zpravodajství

Zítra se koná na půdě Policejní akademie vědecká konference Měkké cíle a jejich ochrana. SM přinese rozšířené zpravodajství
21 / 11 / 2018, 20:00

Mezinárodní vědeckou konferenci s názvem ,,Měkké cíle a jejich ochrana. Perspektiva spolupráce veřejného a soukromého sektoru" zítra hostí Policejní akademie.

Security magazín přinese z této významné akce rozšířené zpravodajství včetně aktualit, rozhovorů a dalších zajímavostí. Sledujte i naši facebookovou stránku.

Středem pozornosti budou měkké cíle, které se často dostávají do hledáčku mezinárodního terorismu. Odborníci z ČR, SR i zahraničí budou diskutovat o různých aspektech jejich ochrany, možné spolupráci veřejného a soukromého sektoru za tímto účelem, zapojení a využívání nových technologií a dalších faktorech souvisejících s terorismem jako takovým.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace