Zítra začíná Eurosatory 2024: Naše redakce bude na místě

Zítra začíná Eurosatory 2024: Naše redakce bude na místě
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Eurosatory 2022
16 / 06 / 2024, 18:00

Zítra začíná Eurosatory 2024, prestižní mezinárodní veletrh obrany a bezpečnosti v Paříži. Přes 1 700 vystavovatelů z více než 60 zemí představí své nejnovější inovace před 62 000 návštěvníky. Sledujte nás pro exkluzivní zprávy přímo z centra dění.

S nadšením oznamujeme, že naše redakce se zúčastní prestižního veletrhu Eurosatory 2024, který začíná zítra v Paříži. Tento významný mezinárodní veletrh obrany a bezpečnosti, který se koná každé dva roky, představí nejnovější inovace a technologie v těchto klíčových sektorech.

 

Výstava Eurosatory má dlouhou tradici. Byla založena v roce 1967 a je zásadní celosvětovou událostí pro odborníky z oblasti obrany a bezpečnosti. Nabízí jedinečnou příležitost setkat se s výrobci a začínajícími firmami z celého světa, vyměnit si zkušenosti s nejlepšími odborníky, vládami a jejich úřady, mezinárodními institucemi a nevládními organizacemi, zúčastnit se přednášek a kulatých stolů na nejvyšší úrovni a poznat současný stav techniky a světovou přehlídku inovací. Eurosatory je známý svou schopností přilákat přední světové lídry v oblasti obrany a bezpečnosti, včetně velkých firem, malých a středních podniků a inovativních startupů z více než 60 zemí. V roce 2024 bude hostit více než 2 000 vystavovatelů a očekává se, že přivítá více než 62 000 návštěvníků z celého světa. 

 

Eurosatory 2024 přináší nové perspektivy

 

Program Eurosatory 2024 zahrnuje širokou škálu aktivit, včetně živých demonstrací, panelových diskuzí a prezentací nejnovějších technologií. Klíčová témata budou zahrnovat umělou inteligenci v obranných a bezpečnostních systémech, kybernetickou bezpečnost, autonomní vozidla, drony a moderní logistická řešení. Významní řečníci z celého světa se podělí o své odborné znalosti a vize budoucnosti v oblasti obrany a bezpečnosti. Na každém ročníku představuje veletrh Eurosatory prostřednictvím komplexních, inovativních a perspektivních návrhů více než 500 nových řešení. Nabízí tak institucionálním a odborným návštěvníkům nejširší škálu řešení a služeb, čímž jim poskytuje možnost posílit své schopnosti v oblasti obrany a bezpečnosti.

Mezi hlavními vystavovateli najdeme renomované společnosti jako KNDS, Thales, Rheinmetall a mnoho dalších, které představí své nejnovější produkty a technologie. Kromě toho se veletrhu zúčastní také národní pavilony z 24 zemí, včetně České republiky, Německa, Itálie, Japonska, Koreje a Spojených států.

Naše redakce bude průběžně informovat o dění na veletrhu, přinášet rozhovory s klíčovými aktéry a detailní zprávy o nejzajímavějších novinkách a trendech. Sledujte naše online kanály, abyste nezmeškali žádné důležité informace z Eurosatory 2024.

Těšíme se na vás zítra přímo z centra dění v Paříži!

Tagy článku