Zítra začíná na SM seriál ,,Turbulentní svět informací"

Zítra začíná na SM seriál ,,Turbulentní svět informací&quote;
10 / 05 / 2018, 20:30

Vážení čtenáři, od zítřka 11. května jsme pro Vás připravili seriál SM ,,Turbulentní svět informací", který je zaměřen převážně na problematiku informací ve všech formách, které se na nás denodenně valí. Běžný člověk má v dnešním turbulentním světě problém se vyznat v tom, co je vůbec relevantní a pravdivé, a co naopak dezinformační a záměrně nepravdivé, sloužící zájmům nejrůznějších skupin.

V pátek 11. května najdete v sekci Historie první díl seriálu s názvem ,,Prolomení kódu Enigma pomohlo zkrátit druhou světovou válku a zachránit další miliony životů". Šifrovací přístroj Enigma, ,,nacistický trumf", se v průběhu války podařilo Spojencům získat a prolomením kódu Enigma pod vedením geniálního matematika Alana Turinga a jeho týmu se podařilo významně zkrátit druhou světovou válku a samozřejmě zachránit miliony nevinných životů.

Další díly, které se mimo jiné budou věnovat problematice dezinformací v dnešním světě, národní i digitální suverenitě, pak budou v pravidelném sledu následovat.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace