Zkolabovaly webové stránky kanadského imigračního úřadu. Kvůli výsledkům amerických voleb?

Zkolabovaly webové stránky kanadského imigračního úřadu. Kvůli výsledkům amerických voleb?
Autor fotografie: http://www.cic.gc.ca/|Popisek: webové stránky kanadského imigračního úřadu
09 / 11 / 2016, 07:30

Zklamaní voliči Hillary Clintonové se chtějí odstěhovat do Kanady...

Američané, kteří volili Hillary Clintonovou často vtipkovali o tom, že pokud vyhraje Trump, odstěhují se do Kanady, k severnímu sousedovi USA. Jak je stále pravděpodobnější, že americké prezidentské volby skutečně vyhraje Donald Trump, v úterý večer zkolabovaly webové stránky  kanadského imigračního úřadu. Informaci zveřejnil americký list The Washington Post.

Zatím není jasné, zda byl výpadek způsoben nebývalým zájmem o podmínky k emigraci do Kanady nebo jiným technickým problémem kanadského úřadu. Podle komentářů na sociálních sítích je však pravděpodobné, že zklamaní voliči Clintonové skutečně uvažují o přestěhování do Kanady. 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.