Zloději se chtěli dostat do bankomatu, tak nechali vykolejit vlak

Zloději se chtěli dostat do bankomatu, tak nechali vykolejit vlak
Autor: Flickr.com|Popisek: vykolejení vlaku
12 / 01 / 2017, 17:00

U německého Duisburgu vykolejil nákladní vlak potom, co najel na bankomat.

Nehoda se stala ve 2:30 ráno u obce Dinslaken a podle policie mohli paradoxně za vykolejení zloději - ti na kolejích odcizený bankomat nechali. Po nárazu do bankomatu sice vlak okamžitě vykolejil, nicméně nikdo nebyl při nehodě zraněn. Na rozdíl od lokomotivy, která byla nárazem značně poškozena.

Zloději dali bankomat na koleje záměrně. Chtěli docílit toho, že když do něj lokomotiva narazí, tak se jim otevře přístup k penězům. Předtím totiž nebyli schopni se do bankomatu dostat.

To se sice skutečně stalo, ale peníze rozházené okolo trati už si zloději ,,nevyzvedli". To museli následně udělat sami policisté, kteří po zlodějích zatím neúspěšně pátrají.

Zatím není známá informace, odkud bankomat pocházel ani to, kolik v něm bylo peněz. 

psali jsme:

V Bulharsku explodoval nákladní vlak, nejméně čtyři lidé zemřeli

Tragédie na indické železnici: 104 mrtvých při vykolejení vlaku

 

Zdroj: newsjs.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace