Známý spisovatel nazval Trumpa kusem ho.na. Jeho show na CNN zrušili

Známý spisovatel nazval Trumpa kusem ho.na. Jeho show na CNN zrušili
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Reza Aslan
15 / 06 / 2017, 18:00

Americko-íránský spisovatel Reza Aslan, který měl na CNN svůj pořad ,,Věřící", tweetoval, že americký prezident je ,,kusem hovna".

Aslan, který je známý svými antitrumpovskými výroky, tak reagoval na reakce amerického prezidenta těsně po londýnském teroristickém útoku.

Aslan tweetoval odpověď na Trumpovy verbální výpady proti londýnskému starostovi Sadiqovi Khanovi, který se stal terčem kritiky již dříve za své postoje k terorismu. ,Tenhle kus hovna  (Trump) není jen ostudou pro Ameriku a skvrnou na výkonu prezidentské funkce. Je také ostudou pro lidstvo," tweetoval Aslan. Za tato slova se spisovatelem ukončila spolupráci CNN, kde měl Aslan svůj pravidelný pořad ,,Věřící".

Následující den se známý Trumpův kritik za svá slova na Twitteru omluvil s tím, že ztratil chladnou hlavu, což vedlo k reakci v ,,hanlivém tónu".,,Měl jsem použít vhodnější slova, abych vyjádřil šok a frustraci z prezidentova nedostatku slušného chování a sympatií pro oběti londýnského atentátu. Omlouvám se za výběr svých slov," napsal v omluvném tweetu Aslan.

S rozhodnutím zrušit Aslanův pořad však nesouhlasí mnozí posluchači a ,,zasypali" CNN reakcemi, v nichž dávají najevo nelibost, protože pořad ,,Věřící" měl poměrně hodně příznivců.

 

psali jsme:

VIDEO: Znechucení, drtivá kritika, pohoršení. Moderátor CNN snědl lidský mozek

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace