Zpěvačka Ilona Csáková, bojující s jo – jo efektem nabourala v těžké opilosti čtyři auta. Jen zázrakem nikoho nezabila. Vyvázla s pokutou 25 tisíc korun a zákazem řízení

Zpěvačka Ilona Csáková, bojující s jo – jo efektem nabourala v těžké opilosti čtyři auta. Jen zázrakem nikoho nezabila. Vyvázla s pokutou 25 tisíc korun a zákazem řízení
Popisek: Ilona Csáková
15 / 10 / 2018, 18:00

Zpěvačka Ilona Csáková (1970) vyvázla velmi lacino z nehody v prosinci 2007, kdy v opilosti ve vysoké rychlosti nabourala na pražských Vinohradech čtyři auta – a ještě policistům odmlouvala.

Csákové původně hrozilo roční vězení za trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky, protože bezprostředně po nehodě nadýchala téměř dvě promile alkoholu. Tato „hladinka“ odpovídá přibližně 15 panákům tvrdého alkoholu.

psali jsme: Zpěvačka Dara Rolinc zabila rybáře Jindřicha (†63), když jela svým obrovským mercedesem v protisměru. Překvapivě vyvázla jen s podmínkou

Zpěvačka však odmítla podstoupit krevní zkoušku, takže nemohla být obviněna, ale hrozil jí dvouletý zákaz řízení. To mohlo mít pro opuštěnou zpěvačku, léta bojující s nadváhou i návratem na výsluní, fatální následky. Spoušť po ní však zůstala.

Nakonec vyvázla jen se zákazem řízení na rok a škodu na vozech ve výši 300 tisíc korun za zničená vozidla spících spoluobčanů zřejmě musela uhradit pojišťovnám ze svého. Byla potrestána jen v rámci přestupkového řízení. Úředníci pražského magistrátu jí překvapivě uložili nejnižší možnou pokutu danou zákonem, tedy 25 tisíc korun.

psali jsme: Herečka Regina Rázlová - strávila téměř rok za mřížemi za vytunelování velké sklářské firmy. Ona a její rodina se měla obohatit o několik set milionů korun. Tři údajné pokusy o sebevraždu

Zpěvaččin boj s nadváhou je proslulý stejně jako marný. Poslední léta se snažila jíst „bezlepkově“, ale jo–jo efekt je silný soupeř. Nehoda ji však nakopla k lepším zítřkům. Odložila sklenku a chytila se podnikatele z Brna. Má s ním dva syny. Těhotenství „si dala“ ve 39 a ve 42 letech. Poprvé otěhotněla dva roky po nehodě, během které nad Nuselskými schody nabourala čtyři auta.

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace